• کد خبر:۸۲۵۶۴
هیچگاه حاضر نیستم شان و منزلت خودم را زیر سوال ببرم؛
  • ۱۸:۴۷
  • ۱۶/مرداد/۱۳۹۷

نصرتی : خواست خدا بود تا از اکسین جدا شوم

مدافع اسبق تیم ملی قبل از آغاز رقابت های لیگ دسته اول از اکسین جدا شد. ۷

به گزارش"دی اسپورت"، تیم اکسین البرز که با انتخاب فراز کمالوند به عنوان سرمربی قصد دارد رقابت های لیگ دسته اول را با قدرت آغاز کند اقدام به جذب بازیکنان نامی که سابقه بازی در تیم های لیگ برتری را داشتند، نمود. محمد نصرتی مدافع اسبق تیم ملی هم از جمله بازیکنانی بود که سابقه همکاری با فراز کمالوند را داشت و حتی تمرینات پیش فصل را در سرعین اردبیل و رشت با این تیم پشت سر گذاشت. اما چند روزی است که این بازیکن دیگر در تمرینات اکسین حاضر نمی شود. نصرتی درباره غیبت خود در تمرینات این تیم کرجی گفت : من وقتی با مدیران اکسین صحبت کردم، عزم جدی آنها را برای حضور قدرتمند در لیگ یک و صعود به لیگ برتر دیدم. از طرفی خیلی دوست داشتم دین خود را به کرج ادا کنم برای همین با اکسین پیوستم.

 

 

او ادامه داد : اما متاسفانه اتفاقاتی در این مدت افتاد که ترجیح دادم دیگر در این تیم نباشم. به هرحال من نیازی در این فوتبال ندارم و خدا را شکر کارنامه ام گویای همه چیز است. اما هیچگاه حاضر نیستم شان و منزلت خودم را زیر سوال ببرم. وقتی می بینم عزت نفسم در این فضا خدشه دار می شود، ترجیح می دهم که دیگر نباشم.

 

نصرتی درباره تصمیم گیری اش برای فصل اینده خاطرنشان کرد: شاید خواست خدا بود که از اکسین جدا شوم چون همین حالا دو پیشنهاد لیگ برتری دارم و شاید در روزهای آینده با یکی از آنها به توافق برسم.

 

منبع : ورزش سهارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار