• کد خبر:۸۲۶۳۵
  • تعداد نظرات: ۳نظر
ارومیه ای ها لیگ یکی شدند؛
  • ۱۷:۵۶
  • ۱۷/مرداد/۱۳۹۷

باشگاه گسترش فولاد تبریز رسما واگذار شد

با واگذاری باشگاه گسترش فولاد تبریز به بخش خصوص استان آذربایجان غربی صاحب نماینده در لیگ دسته اول شد ۲۰

به گزارش"دی اسپورت"، ظهر امروز جلسه ای در استانداری آذربایجان غربی با حضور استاندار آذربایجان غربی ، نمایندگان مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز ، مسئولین هیئت فوتبال ، مسئولین اداره ورزش و جوانان جهت تعیین تکلیف وضعیت باشگاه گسترش فولاد تبریز برگزار شد.

 

در این جلسه پس از مذاکرات طولانی و توافق حاصله امتیاز باشگاه گسترش فولاد تبریز به بخش خصوصی (شرکت بانی گستر به مالکیت امیرحسین علاقه بند) انتقال و مراحل اداری این انتقال از امروز آغاز گردید طبق گفته مسئولان ارومیه ای این تیم با نام بانی گستر ارومیه در فصل جدید رقابت های لیگ دسته اول شرکت خواهد کرد.

 

همچنین با توجه به حساسیت این موضوع جزئیات این جلسه به صورت سری بوده و با توجه به اینکه این انتقال باید توسط ریاست هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی مورد موافقت قرار گرفته و به امضای کمیسیون ماده ۵ نیز برسد جزئیات این واگذاری پس از طی مراحل اداری ، ثبت باشگاه و انتقال قطعی امتیاز جزئیات آن منتشر خواهد شد.

 

همچنین با تصمیم مالک باشگاه بانی گستر ارومیه حسین نیرویار دبیر هیئت فوتبال استان آذربایجان غربی به عنوان مدیر عامل جدید این باشگاه انتخاب گردید.

 

خبرنگار : مجید رضائینظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
تبریز شهر اولینها
-
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
0
0
ما بخاطر این انتقال از آقای زنوزی نهایت تشکر را داریم و امیدواریم در یارگیری هم دقت کافی برای حفظ هویت تورکی آذربایجانی تیم مخصوصا در سطوح تصمیم گیری رعایت شود. هیات مدیره ی تیم و کادر فنی و ... هویت تورکی خود را حفظ کنند و از تورکی کوردی شدن تیم کاملا صیانت نمایند. با تشکر مجدد از آقای زنوزی
تبریز شهر اولینها
-
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
0
0
تبریز ارومیه و شیراز از سه نماینده ی تورکها، قشقایی شیراز بانی گستر ارومیه و شهرداری تبریز حمایت میکنند. این سه تیم در شهرهای همدیگر تنها نیستند. مسابقات این سه تیم در حکم دربی است.
آرمین
-
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
0
0
چرا اینقدر همه مسائل قومیتی و باتعصب خشک میبینی هموطن؟ مگه میخوای بری جنگ؟
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار