• کد خبر:۸۲۸۲۳
 دی اسپورت:پنجره نقل و انتقالات در لیگ برتر انگلیس بسته شد و به همین مناسبت نگاهی خواهیم داشت به تیم‎هایی که توانستند بهترین نقل و انتقالات را انجام دهند و بازیکنان مورد نظرشان را به خدمت گیرند.

به گزارش" دی اسپورت":پنجره نقل و انتقالات در لیگ برتر انگلیس بسته شد و به همین مناسبت نگاهی خواهیم داشت به تیم‎هایی که توانستند بهترین نقل و انتقالات را انجام دهند و بازیکنان مورد نظرشان را به خدمت گیرند.

 بعد از به پایان رسیدن فرصت انجام نقل و انتقالات در لیگ جزیره و بسته شدن پنجره ترانسفرها سایت گل در گزارشی نگاهی دارد به نقل و انتقالات برتر فوتبال این کشور و ۳ بازیکن بزرگ که از فصل جدید در جزیره بازی خواهند کرد را معرفی کرده است.

 

۳- نبی کیتا

 

این بازیکن در ازای ۵۳ میلیون یورو از لایپزیش آلمان به لیورپول پیوست. هواداران تیم انگلیسی مطمئنا از این خرید تیمشان بسیار راضی خواهند بود و رضایت یورگن کلوپ هم از این بابت است که بازیکنی پرانرژی و فیزیکی را به خدمت گرفته است.

 

او کمک خواهد کرد تا لیورپول در فصل جدید هم برای قهرمانی در لیگ جزیره بجنگد. رقم انتقال او هم زیاد نبود و از این بابت فشاری روی او نخواهد بود.

 

۲- جورجینیو

 

این بازیکن در ازای ۶۵ میلیون یورو از ناپولی به چلسی پیوست. او حالا بازیکنی مهم برای سری و تیمش خواهد بود. سری در ناپولی همکاری فوق‎العاده‏‎ای با جورجینیو داشته است و حالا در شرایطی که سرمربی جدید سعی دارد موفقیتش در ناپولی را در تیم جدیدش تکرار کند، او به تیم آمده تا در رسیدن به هدف کمکش کند.

 

جورجینیو قدرت پخش توپ فوق‎العاده‎ای دارد و توپ را به خوبی حفظ می‌کند. این طور به نظر می‎رسد که رقم پرداختی برای او از ارزش واقعی‎اش کمتر هم بوده است.

 

۱- الیسون بکر

 

او در ازای ۷۳ میلیون یورو از رم به لیورپول پیوست. این انتقال برای تقویت تیم کلوپ بسیار مهم بود و حالا سرمربی آلمانی معتقد است بهتر می‌‏تواند با منچسترسیتی برای قهرمانی در لیگ جزیره رقابت کند.

 

سال‌هاست که قرمزها به دنبال جذب دروازه‎بانی مطمئن هستند و حالا می‌‏تواند از بکر به عنوان آن دروازه‏‌بان و در واقع مهره گم شده پازل کلوپ یاد کرد. بکر فصل گذشته در رم هم یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود.

 

 

منبع:مهرارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار