• کد خبر:۸۷۱۲۱
اختصاصی «دی اسپورت»؛

نتایج هفته اول لیگ دسته سوم فوتبال +جدول

هفته اول لیگ دسته سوم فوتبال باشگاههای کشور عصر امروز در شهرهای مختلف کشور پیگیری شد.

به گزارش «دی اسپورت»؛ ماراتن لیگ سه کشور عصر امروز آغاز شد و تیمها به مصاف حریفان خود رفتند.

 

نتایج بدست آمده در هفته اول به شرح زیر می باشد:

 




 لیگ دسته سوم گروه اول
آلتون تهران 1 - 0 مقاومت نوین تهران    
مقاومت البرز 2 - 1 میهن مشهد    
پاس مشهد 1 - 2 صنعت پارک آبی مشهد
ستاره کاسپین بابل 2 - 1 شهرداری فریدونکنار    
04 بیرجند 1 - 2 شاه جهان اسفراین    
سرخپوشان سهند 0 - 1 دارایی بندرگز    

 

ردیف تیم بازی ها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ ستاره کاسپین بابل ۱ ۱ ۰ ۰ ۲ ۱ ۱ ۳
۲ صنعت پارک آبی مشهد ۱ ۱ ۰ ۰ ۲ ۱ ۱ ۳
۳ مقاومت البرز ۱ ۱ ۰ ۰ ۲ ۱ ۱ ۳
۴ شاه جهان اسفراین ۱ ۱ ۰ ۰ ۲ ۱ ۱ ۳
۵ دارایی بندرگز ۱ ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۱ ۳
۶ آلتون تهران ۱ ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۱ ۳
۷ آریا سنگسر سمنان ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۸ ذوب آذرخش مشهد ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۲ ۰
۹ پاس مشهد ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۲ ۰
۱۰ شهرداری فریدونکنار ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۲ ۰
۱۱ شهرداری بیرجند ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۲ ۰
۱۲ مقاومت نوین تهران ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۱ ۰
۱۳ سرخپوشان سهند ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۱ ۰

 



لیگ دسته سوم گروه دوم

مبل محتشم تبریز 0 - 1 سپهر سبز آذربایجان    

آریا مینو خرمدره 0 - 1 شهرداری آستارا    

سفیر نوین آبیک 0 - 1 شهدای ماکران میاندرود    

داماش تهران 5 - 2 گرمی اردبیل    

برق آرا البرز   4 - 1   پرواز زنجان

یاران شیخ رحیمی شهر ری 1 - آرش ری 2

 

ردیف تیم بازی ها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ داماش تهران ۱ ۱ ۰ ۰ ۵ ۲ ۳ ۳
۲ برق آرا البرز ۱ ۱ ۰ ۰ ۴ ۱ ۳ ۳
۳ آرش ری ۱ ۱ ۰ ۰ ۲ ۱ ۱ ۳
۴ شهدای ماکران میاندرود ۱ ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۱ ۳
۵ سپهر سبز آذربایجان ۱ ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۱ ۳
۶ شهرداری آستارا ۱ ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۱ ۳
۷ شهرداری نوشهر ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۸ دُره ۱۹۹۸ ری ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۲ ۰
۹ آریا مینو خرمدره ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۱ ۰
۱۰ مبل محتشم تبریز ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۱ ۰
۱۱ سفیر نوین آبیک ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۱ ۰
۱۲ گرمی اردبیل ۱ ۰ ۰ ۱ ۲ ۵ ۰
۱۳ پرواز زنجان ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۴ ۰



لیگ دسته سوم گروه سوم
استقلال شوش 2 - 1 استقلال ملاثانی    
کیمیا فرآیند تهران 0 - 3 فجرشهید کاظمی البرز     ( عدم حضور و تشکیل پرونده کیمیا فرایند )
گرین کشاورز نهاوند 1 - 2 پرسپولیس دزفول    
خورشید مهر قروه 0 - 2 ذوب و فلزات بهار    
کاویان نقده - سولدور نقده  ( لغو شد )

شهاب تهران   3 - 1   شهید کلهر شهریار

 

ردیف تیم بازی ها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ فجرشهید کاظمی البرز ۱ ۱ ۰ ۰ ۳ ۰ ۳ ۳
۲ شهاب تهران ۱ ۱ ۰ ۰ ۳ ۱ ۲ ۳
۳ ذوب و فلزات بهار ۱ ۱ ۰ ۰ ۲ ۰ ۲ ۳
۴ استقلال شوش ۱ ۱ ۰ ۰ ۲ ۱ ۱ ۳
۵ پرسپولیس دزفول ۱ ۱ ۰ ۰ ۲ ۱ ۱ ۳
۶ سولدور نقده ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۷ کاویان نقده ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۸ تربیت سقز کردستان ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۹ استقلال ملاثانی ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۲ ۰
۱۰ گرین کشاورز نهاوند ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۲ ۰
۱۱ شهید کلهر شهریار ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۳ ۰
۱۲ خورشید مهر قروه ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۲ ۰
۱۳ کیمیا فرآیند تهران ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۳ ۰


 


لیگ دسته سوم گروه چهارم
منصور ساوه 1 - 2 سپاهان خورموج    

ابوذر باشت   1 - 0   موسسه دانا یاسوج

جنوب باغملک   1 - 1   استقلال ماهشهر

شهدای چوار 65 ایلام   لغو شده   دالاهو کرمانشاه

شاهین بندر عامری   6 - 1   شاهین لردگان

خوزستان (پرسپولیس گناوه)   -  بهزیستی لرستان ( برگزار شد )

 

 

ردیف تیم بازی ها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ شاهین بندر عامری ۱ ۱ ۰ ۰ ۶ ۱ ۵ ۳
۲ سپاهان خورموج ۱ ۱ ۰ ۰ ۲ ۱ ۱ ۳
۳ ابوذر باشت ۱ ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۱ ۳
۴ استقلال ماهشهر ۱ ۰ ۱ ۰ ۱ ۱ ۰ ۱
۵ جنوب باغملک ۱ ۰ ۱ ۰ ۱ ۱ ۰ ۱
۶ دالاهو کرند غرب ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۷ خوزستان(پرسپولیس گناوه) ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۸ بهزیستی لرستان ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۹ دالاهو کرمانشاه ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۱۰ شهدای چوار 65 ایلام ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۱۱ منصور ساوه ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۲ ۰
۱۲ موسسه دانا یاسوج ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۱ ۰
۱۳ شاهین لردگان ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۶ ۰



لیگ دسته سوم گروه پنجم
استقلال لطیفی لارستان 0 - 3 وحدت زاهدان ( نقص پرونده استقلال لطیفی لارستان )

فجر کرمان  0 -   2 فولاد بردسیر کرمان

خلیج فارس میناب   2 - 3   شهدای بافق یزد

فاروق مرودشت   1 - 2   شهدای کوشک بیدک شیراز

فولاد یزد   -   آلومینیوم هرمزگان ( عدم حضور و تشکیل پرونده کیمیا فرایند ) 

ذوالفقار کاشان   4 - 2   کیشوند جوان کیش

 

ردیف تیم بازی ها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ وحدت زاهدان ۱ ۱ ۰ ۰ ۳ ۰ ۳ ۳
۲ ذوالفقار کاشان ۱ ۱ ۰ ۰ ۴ ۲ ۲ ۳
۳ فولاد بردسیر کرمان ۱ ۱ ۰ ۰ ۲ ۰ ۲ ۳
۴ شهدای بافق یزد ۱ ۱ ۰ ۰ ۳ ۲ ۱ ۳
۵ شهدای کوشک بیدک شیراز ۱ ۱ ۰ ۰ ۲ ۱ ۱ ۳
۶ فولاد یزد ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۷ آران و بیدگل اصفهان ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۸ آلومینیوم هرمزگان ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۹ خلیج فارس میناب ۱ ۰ ۰ ۱ ۲ ۳ ۰
۱۰ فاروق مرودشت ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۲ ۰
۱۱ کیشوند جوان کیش ۱ ۰ ۰ ۱ ۲ ۴ ۰
۱۲ فجرکویر رفسنجان ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۲ ۰
۱۳ استقلال لطیفی لارستان ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۳ ۰

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
اخبار مرتبط