• کد خبر:۸۷۱۲۷
کمیته مسابقات منتشر کرد

اعلام برنامه هفته سوم لیگ دسته سوم

کمیته مسابقات برنامه هفته سوم لیگ دسته سه در فصل ۹۸-۹۷ را اعلام کرد.‏

به گزارش «دی اسپورت» و به نقل از سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته سوم لیگ دسته سه به شرح زیر است:‏

 

یکشنبه ۱۵ مهر ۹۷‏

 

پاس مشهد- مقاومت نوین تهران – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی مشهد

ستاره کاسپین بابل-  آریا سنگسر سمنان – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدای سیمرغ سیمرغ

سرخپوشان سهند تهران- شهرداری فریدونکنار – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه الغدیر تهران

آلتون تهران- میهن مشهد – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه راه آهن تهران

داماش تهران- سرخپوشان تبریز – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه هرندی تهران

آذر کوثر تبریز- شهرداری نوشهر – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه پارک صنعت تبریز

سفیر نوین آبیک قزوین - گرمی اردبیل – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدای قشلاق آبیک

آریا مینو خرمدره زنجان- آرش ری – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید خرمی خرمدره

شهدا ماکران میاندرود -شهرداری آستارا ‏ – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدای ماکرون میاندرود

استقلال شوش-  شهید کلهر شهریار – ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی شوش

ذوب و فلزات همدان- استقلال ملا ثانی– ساعت ۱۵ – ورزشگاه جوانان بهار

شهاب تهران- پرسپولیس دزفول– ساعت ۱۵ – ورزشگاه کشوری تهران

کاویان نقده- تربیت سقز کردستان– ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی نقده

خورشید قروه کردستان - فجر شهید کاظمی البرز– ساعت ۱۵ – ورزشگاه چمران قروه

کیمیا فرآیند تهران - سولدوز نقده– ساعت ۱۵ – ورزشگاه متعاقباً اعلام ‏میگردد

 

دوشنبه ۱۶ مهر ۹۷‏

 

شاه جهان اسفراین– صنعت مشهد– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه  تختی اسفراین

صفرچهار بیرجند- دارایی گز گلستان– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه  غدیر بیرجند

دره نوزده نود و هشت – پرواز زنجان– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه  الغدیر تهران

جنوب باغملک- سپاهان خور موج– ساعت ۱۵:۱۵– ورزشگاه  تختی باغملک

ابوذر باشت-دالاهور کرند غرب– ساعت ۱۵:۱۵– ورزشگاه  تختی باشت

شاهین بندر عامری- استقلال ماهشهر– ساعت ۱۵:۱۵– ورزشگاه  شهدای اهرم اهرم

دالاهور کرمانشاه- شاهین لردگان– ساعت ۱۵:۱۵– ورزشگاه  آزادی کرمانشاه

خوزستان(گناوه)-بویر احمد یاسوج– ساعت ۱۵:۱۵– ورزشگاه  متعاقباً اعلام ‏میگردد

شهدا چوار ۶۵ ایلام- بهزیستی لرستان– ساعت ۱۵:۱۵– ورزشگاه  ۱۵ هزار نفری ایلام

کوشک بیدک شیراز- آلومینیوم هرمزگان ‏– ساعت ۱۵ – ورزشگاه  دستغیب شیراز

فجر  رفسنجان- آران و بیدگل اصفهان‏– ساعت ۱۵ – ورزشگاه  شهید زینعلی سرچشمه

استقلال لطیفی لارستان- فولاد بردسیر کرمان‏– ساعت ۱۵ – ورزشگاه  تختی لارستان

خلیج فارس میناب هرمزگان- فاروق مرودشت ‏فارس‏– ساعت ۱۵ – ورزشگاه  شهید امینی میناب

کیشوند جوان کیش- شهدای بافق یزد‏– ساعت ۱۵ – ورزشگاه  المپیک کیش

ذوالفقار کاشان-وحدت زاهدان‏– ساعت ۱۵ – ورزشگاه  رفاه کارگران کاشان




ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار