• کد خبر:۸۷۱۲۸
اختصاصی «دی اسپورت»؛

نتایج هفته دوم لیگ دسته سوم فوتبال +جدول

هفته دوم لیگ دسته سوم فوتبال عصر امروز در شهرهای مختلف کشور پیگیری شد.

به گزارش «دی اسپورت»؛ هفته دوم لیگ دسته سوم فوتبال عصر امروز در شهرهای مختلف کشور پیگیری شد.

 

 

 لیگ دسته سوم گروه اول
ذوب آذرخش مشهد 0 - 2 ستاره کاسپین بابل     
دارایی بندرگز 1 - 0 پاس مشهد     
آریا سنگسر سمنان 1 - 0 مقاومت البرز     
شهرداری فریدونکنار 2 - 0 آلتون تهران     
مقاومت نوین تهران 1 - 1 سرخپوشان سهند     

سه شنبه 10 مهرماه

صنعت پارک آبی مشهد  4  - 1 شهرداری بیرجند

 

ردیف تیم بازی ها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ صنعت پارک آبی مشهد ۲ ۲ ۰ ۰ ۶ ۲ ۴ ۶
۲ ستاره کاسپین بابل ۲ ۲ ۰ ۰ ۴ ۱ ۳ ۶
۳ دارایی بندرگز ۲ ۲ ۰ ۰ ۲ ۰ ۲ ۶
۴ شهرداری فریدونکنار ۲ ۱ ۰ ۱ ۳ ۲ ۱ ۳
۵ شاه جهان اسفراین ۱ ۱ ۰ ۰ ۲ ۱ ۱ ۳
۶ آریا سنگسر سمنان ۱ ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۱ ۳
۷ مقاومت البرز ۲ ۱ ۰ ۱ ۲ ۲ ۰ ۳
۸ آلتون تهران ۲ ۱ ۰ ۱ ۱ ۲ ۳
۹ مقاومت نوین تهران ۲ ۰ ۱ ۱ ۱ ۲ ۱
۱۰ سرخپوشان سهند ۲ ۰ ۱ ۱ ۱ ۲ ۱
۱۱ پاس مشهد ۲ ۰ ۰ ۲ ۱ ۳ ۰
۱۲ ذوب آذرخش مشهد ۲ ۰ ۰ ۲ ۱ ۴ ۰
۱۳ شهرداری بیرجند ۲ ۰ ۰ ۲ ۲ ۶ ۰

 



 

 

لیگ دسته سوم گروه دوم
شهرداری آستارا 3 - 0 سفیر نوین آبیک     
گرمی اردبیل 2 - 2 آریا مینو خرمدره     
پرواز زنجان 1 - 3 مبل محتشم تبریز     
سپهر سبز آذربایجان 3 - 3 دُره ۱۹۹۸ ری     
داماش تهران 3 - 2 آرش ری     
شهرداری نوشهر 3 - 2 برق آرا البرز  

 

ردیف تیم بازی ها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ داماش تهران ۲ ۲ ۰ ۰ ۸ ۴ ۴ ۶
۲ شهرداری آستارا ۲ ۲ ۰ ۰ ۴ ۰ ۴ ۶
۳ سپهر سبز آذربایجان ۲ ۱ ۱ ۰ ۴ ۳ ۱ ۴
۴ برق آرا البرز ۲ ۱ ۰ ۱ ۶ ۴ ۲ ۳
۵ مبل محتشم تبریز ۲ ۱ ۰ ۱ ۳ ۲ ۱ ۳
۶ شهرداری نوشهر ۱ ۱ ۰ ۰ ۳ ۲ ۱ ۳
۷ شهدای ماکران میاندرود ۱ ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۱ ۳
۸ آرش ری ۲ ۱ ۰ ۱ ۴ ۴ ۰ ۳
۹ دُره ۱۹۹۸ ری ۲ ۰ ۱ ۱ ۴ ۵ ۱
۱۰ آریا مینو خرمدره ۲ ۰ ۱ ۱ ۲ ۳ ۱
۱۱ گرمی اردبیل ۲ ۰ ۱ ۱ ۴ ۷ ۱
۱۲ سفیر نوین آبیک ۲ ۰ ۰ ۲ ۰ ۴ ۰
۱۳ پرواز زنجان ۲ ۰ ۰ ۲ ۲ ۷ ۰

 

 

 


لیگ دسته سوم گروه سوم
تربیت سقز کردستان 1 - 5 گرین کشاورز نهاوند     
فجرشهید کاظمی البرز 1 - 2 استقلال شوش     
سولدور نقده 3 - 2 شهاب تهران     
پرسپولیس دزفول 3 - 1 کاویان نقده     
استقلال ملاثانی 3 - 0 خورشید مهر قروه     
شهید کلهر شهریار - کیمیا فرآیند تهران ( عدم تشکیل پرونده و حضور کیمیا فرایند )

 

ردیف تیم بازی ها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ پرسپولیس دزفول ۲ ۲ ۰ ۰ ۵ ۲ ۳ ۶
۲ استقلال شوش ۲ ۲ ۰ ۰ ۴ ۲ ۲ ۶
۳ گرین کشاورز نهاوند ۲ ۱ ۰ ۱ ۶ ۳ ۳ ۳
۴ استقلال ملاثانی ۲ ۱ ۰ ۱ ۴ ۲ ۲ ۳
۵ کاظمی البرز ۲ ۱ ۰ ۱ ۴ ۲ ۲ ۳
۶ ذوب و فلزات بهار ۱ ۱ ۰ ۰ ۲ ۰ ۲ ۳
۷ شهاب تهران ۲ ۱ ۰ ۱ ۵ ۴ ۱ ۳
۸ سولدور نقده ۱ ۱ ۰ ۰ ۳ ۲ ۱ ۳
۹ شهید کلهر شهریار ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۳ ۰
۱۰ کاویان نقده ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۳ ۰
۱۱ کیمیا فرآیند تهران ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۳ ۰
۱۲ تربیت سقز کردستان ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۵ ۰
۱۳ خورشید مهر قروه ۲ ۰ ۰ ۲ ۰ ۵ ۰

 

 


 

لیگ دسته سوم گروه چهارم

 

دوشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۷
دالاهو کرند غرب - منصور ساوه ( لغو شد )

سه شنبه 10 مهرماه

بهزیستی لرستان 2 - 1 شاهین بندر عامری
سپاهان خورموج 4 - 1 ابوذر باشت
شاهین لردگان 2 - 3 شهدای چوار 65 ایلام
موسسه دانا یاسوج 2 - 0 جنوب باغملک
استقلال ماهشهر  - بالایش آبادان ( عدم تشکیل پرونده و حضور بالایش آبادان )

 

ردیف تیم بازی ها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ سپاهان خورموج ۲ ۲ ۰ ۰ ۶ ۲ ۴ ۶
۲ شاهین بندر عامری ۲ ۱ ۰ ۱ ۷ ۳ ۴ ۳
۳ شهدای چوار 65 ایلام ۱ ۱ ۰ ۰ ۳ ۲ ۱ ۳
۴ موسسه دانا یاسوج ۲ ۱ ۰ ۱ ۲ ۱ ۱ ۳
۵ بهزیستی لرستان ۱ ۱ ۰ ۰ ۲ ۱ ۱ ۳
۶ ابوذر باشت ۲ ۱ ۰ ۱ ۲ ۴ ۳
۷ استقلال ماهشهر ۱ ۰ ۱ ۰ ۱ ۱ ۰ ۱
۸ جنوب باغملک ۲ ۰ ۱ ۱ ۱ ۳ ۱
۹ خوزستان(پرسپولیس گناوه) ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۱۰ دالاهو کرند غرب ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۱۱ دالاهو کرمانشاه ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۱۲ منصور ساوه ۱ ۰ ۰ ۱ ۱ ۲ ۰
۱۳ شاهین لردگان ۲ ۰ ۰ ۲ ۳ ۹ ۰

 

 

 


 

لیگ دسته سوم گروه پنجم

سه شنبه 10 مهرماه

 

آلومینیوم هرمزگان   -  فجرکویر رفسنجان ( عدم تشکیل پرونده و حضور آلومینیوم هرمزگان )
فولاد بردسیر کرمان    3 - 0 شهدای کوشک بیدک شیراز
 شهدای بافق یزد  0 -   0  ذوالفقار کاشان
آران و بیدگل اصفهان - فولاد یزد ( عدم تشکیل پرونده و حضور فولاد یزد )
وحدت زاهدان  1  -   1  خلیج فارس میناب
فاروق مرودشت  1 -  0  استقلال لطیفی لارستان

 

 

ردیف تیم بازی ها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ فولاد بردسیر کرمان ۲ ۲ ۰ ۰ ۵ ۰ ۵ ۶
۲ وحدت زاهدان ۲ ۱ ۱ ۰ ۴ ۱ ۳ ۴
۳ ذوالفقار کاشان ۲ ۱ ۱ ۰ ۴ ۲ ۲ ۴
۴ شهدای بافق یزد ۲ ۱ ۱ ۰ ۳ ۲ ۱ ۴
۵ فاروق مرودشت ۲ ۱ ۰ ۱ ۲ ۲ ۰ ۳
۶ شهدای کوشک بیدک شیراز ۲ ۱ ۰ ۱ ۲ ۴ ۳
۷ خلیج فارس میناب ۲ ۰ ۱ ۱ ۳ ۴ ۱
۸ آران و بیدگل اصفهان ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۹ فولاد یزد ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۱۰ آلومینیوم هرمزگان ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۱۱ کیشوند جوان کیش ۱ ۰ ۰ ۱ ۲ ۴ ۰
۱۲ فجرکویر رفسنجان ۱ ۰ ۰ ۱ ۰ ۲ ۰
۱۳ استقلال لطیفی لارستان ۲ ۰ ۰ ۲ ۰ ۴ ۰

 



ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار