• کد خبر:۸۷۲۴۲
اعلام آرای انضباطی دیدار جنجالی هفته چهارم لیگ یک؛

دو مربی و یک بازیکن خونه به خونه بابل محروم شدند

آرای انضباطی در خصوص دیدار جنجالی دو تیم گل گهرسیرجان و خونه به خونه بابل از سری رقابت های هفته چهارم لیگ دسته یک اعلام شد.
به گزارش«دی اسپورت» و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ؛ مسابقه دو تیم گل گهر سیرجان و خونه به خونه بابل در حالی برگزار شد که  از سوی اسماعیل کیانی، بازیکن تیم خونه به خونه بابل تخلفاتی مبنی بر فحاشی به کمک داور بازی رخ داد. وی به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود  و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ( این رای درباره محرومیت قابل تجدید نظر است)
 
*تیم خونه به خونه بابل به خاطر ورود کادر فنی به زمین مسابقه به نشانه اعتراض به داور که سبب وقفه در برگزار مسابقه شد، باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
 
همچنین مهران برزگر، مربی تیم خونه به خومنه بابل به دلیل رفتار غیرورزشی  با کمک داور؛ به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. ( این رای درباره محرومیت قابل تجدید نظر است)
 
گفتنی است، حبیب شاکری، مربی تیم خونه به خونه بابل به دلیل اعتراض مکرر به داور و اهانت به وی و رفتار غیر ورزشی به کمک داور که منجر به اخراجش شد، به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید مبلغ 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. ( این رای درباره محرومیت قابل تجدید نظر است)
 
ارای فوق قطعی است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار