• کد خبر:۸۷۲۵۹
دی اسپورت:بر اساس اعلام فریدون معینی، رئیس کمیته جوانان وحید هاشمیان و مهدی مهدوی کیا گزینه های سرمربیگری تیم ملی جوانان هستند.
به گزارش "دی اسپورت":بر اساس اعلام فریدون معینی، رئیس کمیته جوانان وحید هاشمیان و مهدی مهدوی کیا گزینه های سرمربیگری تیم ملی جوانان هستند.
 بر اساس اعلام فریدون معینی، رئیس کمیته جوانان وحید هاشمیان و مهدی مهدوی کیا گزینه های سرمربیگری تیم ملی جوانان هستند. فریدون معینی در این باره می گوید: ۱۰ نفر را برای سرمربیگری تیم جوانان مدنظر داریم که نام وحید هاشمیان هم در لیست هست بخصوص اینکه وی خودش هم اظهار تمایل کرده است.

مهدوی کیا هم جزو این لیست هست و خوشحال می شویم او و امثال وی برای کار در تیم های پایه مشغول شوند. ما سال گذشته هم با مهدوی کیا صحبت کردیم ولی او گفت که با تیم هامبورگ قرارداد دارد.

گفتنی است تیم ملی جوانان در آخرین حضور با فرهاد پورغلامی در بازی های مقدماتی جام ملت ها حاضر شد و متاسفانه شانس حضور در جام ملت ها و هم چنین جام جهانی زیر 20 سال در سال 2019 را از دست داد.

فریدون معینی پیش از این خبر داده بود که تمرینات تیم ملی جوانان از اواخر مهر ماه آغاز می شود.

در روزهای گذشته شاهد ملاقات وحید هاشمیان با مهدی تاج بودیم که این دیدار خبر حضور وحید هاشمیان در راس کادر فنی تیم ملی جوانان را قوت بخشید. در نهایت کمیته فنی مربی مد نظر را به هیات رئیسه فدراسیون فوتبال معرفی خواهد کرد و اعضای هیات رئیسه در صورت قبول پیشنهاد کمیته فنی سرمربی تیم ملی جوانان را به طور رسمی معرفی می کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار