• کد خبر:۸۷۲۹۶
  • تعداد نظرات: ۲نظر
کمیته مسابقات برنامه هفته چهارم لیگ دسته سوم در فصل ۹۸-۹۷ را اعلام کرد.‏ ۱۸۲۵
اعلام برنامه هفته چهارم لیگ دسته سوم

به گزارش"دی اسپورت"، برنامه هفته چهارم از مرحله اول لیگ دسته سوم به شرح زیر است:‏

شنبه ‏‏۲۱ مهر ۱۳۹۷

آریا سنگسر سمنان- آلتون تهران – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آزادی مهدیشهر
شهرداری فریدونکنار- پاس مشهد– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آزادی فریدونکنار
میهن مشهد - سرخ پوشان سهند تهران– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی مشهد
پرواز زنجان-داماش تهران– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه  ۱۵ خرداد زنجان
برق آرا البرز- آذر کوثر تبریز– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام ‏میگردد.‏
سرخ پوشان تبریز- آریا مینوخرمدره زنجان– ساعت ۱۵ – ورزشگاه پارک صنعت تبریز
ایران خودرو گرمی اردبیل-شهدای ماکرون ‏میاندرود– ساعت ۱۵– ورزشگاه تختی گرمی
شهرداری نوشهر-دره نوزده نود و هشت– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه هفت تیر چالوس
آرش ری- سفیر نوین آبیک قزوین– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه هویزه تهران
گرین کشاورز نهاوند-کاویان نقده– ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه علیمرادیان نهاوند
فجر شهید کاظمی البرز- ذوب و فلزات ‏همدان– ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شریعتی کرج
سولدوزنقده-استقلال شوش– ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی نقده

یکشنبه  ۲۲ مهر ۱۳۹۷‏

مقاومت نوین تهران- صفر چهار بیرجند– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه میلاد نور تهران
دارایی گز گلستان- شاه جهان اسفراین– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه امام رضا علیه ‏السلام بندر گز
شهید کلهر شهریار- شهرستان قروه کردستان– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید رهنما شهریار
مقاومت البرز-ستاره کاسپین بابل– ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شریعتی کرج
منصور ساوه-ابوذر باشت– ساعت ۱۵ – ورزشگاه چمران ساوه
تربیت سقز کردستان-شهاب تهران ‏– ساعت ۱۵ – ورزشگاه کاوه سقز
فولاد بردسیر کرمان- خلیج فارس میناب ‏هرمزگان ‏– ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهدای ‏بردسیر بردسیر
استقلال ماهشهر - شهدا چوار ۶۵ ایلام ‏– ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهدای ‏ماهشهر ماهشهر
بهزیستی لرستان- دالاهو کرمانشاه– ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی۱‏ خرم آباد
شهدای دهنو آران و بیدگل - کوشک بیدک ‏شیراز– ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی آران و ‏بیدگل
بویر احمد یاسوج- شاهین بندر عامری بوشهر– ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی یاسوج
فاروق مرودشت فارس-ذوالفقار کاشان– ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی مرودشت
دالاهو کرند غرب- جنوب باغملک– ساعت ۱۵ – ورزشگاه ریزوندی اسلام آباد
وحدت زاهدان- کیشوند جوان کیش– ساعت ۱۵ – ورزشگاه ‏۱۷ شهریور زاهدان
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۸
0
0
لطفا نام تیم های انصرافی از دسته سوم را اعلام نمایید .
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۱
0
0
با سلام تیم آریا سنگسر از شهرستان مهدی شهر است نه سمنان لطفا اصلاح فرمایید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار