• کد خبر:۸۷۳۶۵
دی اسپورت:دیدیه دشان، سرمربی پاری سن ژرمن به تمجید از کیلیان امباپه پرداخت و تاکید کرد که عملکرد او در این مدت استثنایی بوده است.
به گزارش" دی اسپورت":دیدیه دشان، سرمربی پاری سن ژرمن به تمجید از کیلیان امباپه پرداخت و تاکید کرد که عملکرد او در این مدت استثنایی بوده است.
امباپه 19 ساله با پاری سن ژرمن نمایش های فوق العاده ای داشته و در آخرین بازی اش نیز مقابل لیون، 4 گل در 13 دقیقه به ثمر رساند. او که در سن 19 سالگی، دو قهرمانی لیگ فرانسه و یک قهرمانی جام جهانی را کسب کرده، به عنوان کاندیدا آینده توپ طلا شناخته می‌شود و دشان نیز به تمجید از او پرداخت.

او گفت:" کیلیان استثنایی کار کرده است. عملکرد او در این سن پایین عادی نیست. نمی‌توان او را در هیچ دسته ای قرار داد. بازیکنی مثل او به ندرت ظهور می‌کند. خیلی خوشحالم که او فرانسوی است و برای ما بازی می‌کند. او هیچگاه کار آسان انجام نمی‌دهد ولی همیشه سریع یاد می‌گیرد.

مقابل لیون تنها تایید کرد که چه توانایی دارد. او می‌داند که هنوز می‌تواند بهتر و بهتر شود. گل زدن، آن هم 4 گل از کیلیان بر می‌آید. کیلیان های زیادی در فرانسه هستند ولی فقط یک کیلیان امباپه داریم. او فوق العاده بوده است. دستاورد او تا به حال استثنایی است."
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار