• کد خبر:۸۷۳۸۶
هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال؛
  • فارس
  • ۱۱:۴۵
  • ۱۷/مهر/۱۳۹۷

رقابت ۶ تیم برای صدرنشینی/ رونمایی از هموطن برانکو!

هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال روز چهارشنبه با انجام ۵ مسابقه آغاز می‌شود که ۶ تیم برای رسیدن به صدر جدول تلاش می‌کنند.
به گزارش"دی اسپورت"، هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال روز چهارشنبه با انجام ۵ مسابقه آغاز می‌شود. تیم صدرنشین آلومینیوم اراک به مصاف تیم پرحاشیه و تازه وارد نود ارومیه می‌رود. آلومینیوم اراک در این بازی شانس زیادی برای پیروزی دارد اما نود ارومیه در هفته‌های گذشته سه مساوی گرفته و خودی نشان داده است بنابراین احتمال دارد این تیم ارومیه‌ای چهارشنبه هم تیم صدرنشین را متوقف کند که در آنصورت احتمال دارد صدر جدول به تیم جدیدی برسد. 

به جز آلومینیوم اراک، ۵ تیم اکسین، گل‌گهر، بادران تهران، مس کرمان و قشقایی شیراز در کورس صدرنشینی هستند و در صورت توقف آلومینیوم این تیم‌ها شانس صدرنشینی دارند بنابراین هفته جذابی را در نبرد صدرنشینان شاهد هستیم. البته اکسین روز پنجشنبه در بوشهر به مصاف تیم شاهین شهرداری خواهد رفت و فرصت دارد که نتیجه دیگر تیم‌های بالانشین را بداند.

گل‌گهر سیرجان هم در انزلی به مصاف ملوانی می‌رود که در جام حذفی در خانه حذف شده است. گل‌گهر برای رسیدن به صدر به دنبال صید ۳ امتیاز از بندرانزلی است اما کار دشواری پیش رو دارد. ملوان هم با توجه به امتیازهایی که از آن کسر شده برای رسیدن به جمع مدعیان تلاش می‌کند.

بادران تهران هم به مصاف خونه به خونه‌ای می‌رود که ظاهرا دوباره در کادر فنی خود تغییر ایجاد کرده  بادران با مهدی پاشازاده در قواره یک مدعی وارد لیگ یک شده و با تمام توان برای پیروزی به میدان می‌رود اما خونه به خونه هیچ نام و نشانی از تیم قدرتمند فصل گذشته ندارد و شاید برای بقا در لیگ یک این فصل می‌جنگد.

تقابل مس کرمان با قشقایی در شیراز هم یکی از جذاب‌ترین مسابقات این هفته لیگ خواهد بود. نبرد تیم‌های پنجم و ششم جدول که هر دو شانس رسیدن به صدر جدول را هم دارند قطعا می‌تواند یکی از بازی‌های زیبا و تماشایی شود. البته به شرط آنکه ورزشگاه شیراز دچار مشکلاتی نشود!

استقلال جنوب تهران( سرخپوشان پاکدشت) هم به مصاف تیم مس رفسنجان می‌رود. فرهاد کاظمی که می‌گوید دوست ندارد در بازی‌های گل کوچک محلی هم بازنده باشد در این فصل تاکنون فقط یک شکست را در کارنامه داشته است. مس هم سرمربی خارجی را جانشین علی سامره کرده تا شاید از رده دوازدهم جدول جدا شود. در واقع این مسابقه رونمایی از یک مربی کروات دیگر در فوتبال ایران است میشو کرستیچوویچ  در گذشته نیز در فوتبال ایران و کرمان حضور داشته است. با حضور این مربی، ۲ هموطن برانکو در لیگ یک حاضر شده‌اند. وینگو بگوویچ که سرمربی گل گهر است و میشو هم که به رفسنجان آمده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
اخبار مرتبط