• کد خبر:۸۷۶۸۵
مدیر عامل باشگاه قشقایی شیراز گفت: مهمترین علت استعفایم از باشگاه قشقایی شیراز عدم حمایت و همکاری حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس بوده است.
به گزارش"دی اسپورت"، روح‌الله نجف‌پور در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال قشقایی شیراز در لیگ دسته اول کشور گفت: همانطور که اطلاع دارید بعد از حضور  ابراهیم طالبی به عنوان سرمربی روی نیمکت قشقایی  ما توانستیم با بازیکنان جوان و بی ادعای خود نتایج خوبی کسب کنیم که این موضوع به خوبی در جدول لیگ دسته اول کشور نمایان است.

وی افزود: هفته گذشته یک سری مشکلات برای طالبی سرمربی تیم ما پیش آمد و فعلا در باشگاه حضور ندارد. بعد از رفتن وی از روی نیمکت مهدی فروردین سرمربی ۲ سال پیش قشقایی مسئولیت تیم را بر عهده دارد تا زمانی که طالبی دوباره به تیم برگردد و مسئولیت تیم بر عهده وی است. در حال حاضر هم بازیکنان در شرایط روحی مناسبی قرار دارند و آماده بازی این هفته مقابل بادران هستند.

وی در ادامه در رابطه با استعفایش گفت: درست است من مالک تیم هستم، اما استعفای خودم را  از مدیرعاملی باشگاه به هیأت مدیره تقدیم کرده و منتظر موافقت آنها هستم.عده‌ای معتقدند که اعضای هیأت مدیره همه از دوستان و اقوام بنده هستند و این استعفا معنایی ندارد اما اینطور نیست، اعضای هیأت مدیره باشگاه قشقایی، کوروش کرمپور نماینده مجلس، یدالله رحمانی معاونت استاندار اقتصادی فارس، نادر طیبی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی، سرفراز موصولو مدیرکل نوسازی مدارس فارس، دکتر مهدی هادی‌نژاد،‌ مهندس اشکان ایمانی و..... همانطور که گفتم همگی اعضای هیأت مدیره مسئولیت‌های متفاوتی در سطح استان فارس دارند. 

مدیرعامل باشگاه قشقایی در پاسخ به سوالی که علت استعفای شما چه بوده ،گفت : مهمترین علت استعفایم عدم حمایت و همکاری حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس بوده وی هیچ حمایتی از تیم قشقایی در هیچ زمینه‌ای نداشته، و حتی وی مدعی است که همیشه نهایت همکاری را با این باشگاه داشته است.

وی در پایان گفت: روز گذشته هم برای رفع مشکلات این  باشگاه جلسه‌ای در استانداری فارس با حضور مسئولین این استان برگزار شد و در این جلسه مقرر گردید که بعد از برگشت کامیاب از تهران، مجددا جلسه‌ای دیگری با حضور اعضای هیأت مدیره و مسئولین استان برگزار شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار