• کد خبر:۸۷۸۴۰
برای حضور در لیگ برتر
  • ۰۹:۱۷
  • ۲۶/مهر/۱۳۹۷

ایراندوست : برای حضور در لیگ برتر به آمادگی خوبی رسیدیم

مریم ایراندوست : تمرینات ملوان بندر انزلی به طوری منظم و زیر نظر کادر فنی در حال پیگیری است .
به " گزارش دی اسپورت " ، در حالی که سی روز دیگر تا شروع رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان باقی مانده است تیم فوتبال ملوان بندر انزلی پس از صعود تمرینات خود را به طور منظم دنبال می کند که در این خصوص مریم ایراندوست مربی جوان و با دانش انزلی چی ها اظهاراتش را از سطح آمادگی تیمش بیان نمود .

وی ضمن ابراز رضایت از روند آماده سازی تیمش گفت : تیم در حال آماده سازی برای حضور در لیگ برتر است و ما تا امروز توانسته ایم تمرینات را به شکلی حرفه ای دنبال کنیم و روی نقاط ضعف و قوت ملوان کار کنیم.
ایراندوست : برای حضور در لیگ برتر به آمادگی خوبی رسیدیم
مریم ایراندوست در خصوص تعداد بازیکنان حاضر در تمرین تیمش هم بیان داشت : در حال حاضر 26 بازیکن در تمرینات شرکت می کنند که از این تعداد 17 نفر بومی و 9 نفر غیر بومی هستند.

وی در ادامه افزود : از بین 9 بازیکن غیر بومی 6 تا از آنها سابقه حضور در تیم ملوان را داشته اند که با جو تیم بیگانه نیستند چون بین 5 تا 7 سال سابقه حضور در این تیم را دارند.

وی تصریح کرد : بازیکنان غیر بومی ملوان طی سالهای اخیر به خوبی اخبار باشگاه را دنبال می کردند و با تعصب خاصی علاقه خود را به پیراهن ملوان نشان داده اند .

ایراندوست در پایان در خصوص بازیکنان ملی پوش تیمش هم بیان داشت : 2 بازیکن ملی پوش در تیم ملی بزرگسالان داریم و همچنین همین تعداد هم در تیم ملی نوجوانان نماینده داریم که امیدواریم با شروع مسابقات تعداد ملی پوشان ما از این که هست افزایش پیدا کند.


خبرنگار : محمد زائری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار