• کد خبر:۸۸۰۷۲
نوری و زارع شاگردان خودم بوده‌اند؛

صالح : بیشتر از ملوان به یک امتیاز نیاز داشتیم

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی گفت: پژمان نوری و مازیار زارع در ملوان شاگرد خود من بوده‌اند.
به گزارش"دی اسپورت"، مجید صالح پس از تساوی بدون گل مقابل ملوان در نشست خبری اظهار داشت: من مخلص تمام هواداران خوب انزلی هستم، ۲ ماه از بهترین دوران مربی‌گری‌ام را در این شهر بودم، خاطرات خوبی با هواداران ملوان دارم و لطف آنها را فراموش نمی‌کنم. حیف است که دو تیم ریشه‌دار و قدیمی ملوان و فجر در لیگ دسته اول حضور دارند، حداقل حق یک تیم نظامی است که در لیگ برتر حضور داشته باشند آن هم با توجه بیشتر مسئولانشان.

وی افزود : به پورغلامی که برای ملوان تا اینجا زحمت کشیده بود خسته نباشید می‌گویم، پژمان نوری و مازیار زارع هم شاگردان خودمان بودند که به آنها هم خسته نباشید می‌گویم، آنها در شروع یک راه سخت هستند امیدوارم محمد احمدزاده هم که به ملوان می‌آید موفق باشد، من ملوان را مثل تیم خودم می‌دانم.

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی با اشاره به نتایج تیمش گفت : بعد از ۲ باخت به این مساوی رسیدیم یک بازی تیم ما هم به تعویق افتاد، مجبور بودیم هرطور که هست این شرایط سخت را تحمل کنیم و امتیاز بگیریم، متأسفانه فکر نمی‌کردم که کیفیت زمین اینقدر بد باشد. زمین به دلیل اینکه نم نداشت خیلی سفت بود، حریف هم در این زمین خوب بازی نکرد، ملوان هم روی زمین خوب فوتبال بازی می‌کند.کیفیت زمین باعث شد دو تیم فوتبال مد نظرشان را نتوانند خوب اجرا کنند.

وی افزود : من آدم صادقی هستم، ما بیشتر از حریف به یک امتیاز این بازی نیاز داشتیم و مجبور بودیم کمی بسته‌تر بازی کنیم، از بازیکنانم تشکر می‌کنم که مردانه جنگیدند و امتیاز گرفتیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار