• کد خبر:۸۸۲۶۷
مدافع پرسپولیس پاکدشت؛

شکوری : ما شانس اول صعود هستیم

هادی شکوری مدافع باتجربه تیم فوتبال سرخ‌پوشان پاکدشت تاکید کرد که آنها شانس اول صعود به لیگ برتر هستند.
به گزارش"دی اسپورت"، شکوری در خصوص وضعیت فعلی سرخ‌پوشان پاکدشت و عملکرد این تیم در 7 بازی قبلی گفت: ما در اول فصل شرایط خاصی داشتیم و کادر فنی برای جذب بازیکن، انجام تمرینات تاکتیکی و برخی مسائل دیگر زمان کافی در اختیار نداشت. با آن شرایطی که داشتیم، تا الان، فراتر از حد انتظار نتیجه گرفتیم و هنوز هم خیلی جا داریم تا پیشرفت کنیم. ما تازه از لحاظ تاکتیکی به مرز 60 درصد رسیده‌ایم و قطعا از این بهتر خواهیم شد.


وی در خصوص شانس صعود تیمش به لیگ برتر و اینکه چنین توقعی منطقی به نظر می‌رسد، تاکید کرد: پارس‌جنوبی هم پارسال برای اولین بار در لیگ برتر حاضر شد و نتایج خوبی گرفت. در فوتبال، «نشد» وجود ندارد و ما می‌توانیم با این بازیکنان و کادر فنی که سابقه درخشانی در فوتبال ایران دارند، به لیگ برتر صعود کنیم.


شکوری در مورد اینکه اصلی‌ترین رقیب سرخ‌پوشان پاکدشت برای صعود به لیگ برتر، چه تیمی است، تاکید کرد: اصلی‌ترین رقیب خودمان هستیم. ما اگر خودمان باشیم، قطعا بهترین نتایج را خواهیم گرفت، من برای همه تیم‌ها احترام قائل هستم؛ ولی گفتم که بازیکنان و کادر فنی سرخ‌پوشان پاکدشت سابقه درخشانی دارند. ما اصلا توجهی به نتایج دیگر تیم‌ها نداریم و شانس اول صعود به لیگ برتر هستیم. خوشبختانه باشگاه هم که به صورت خصوصی اداره می‌شود، از تیم حمایت می‌کند و امیدوارم که این حمایت ادامه داشته باشد.


مدافع سرخ‌پوشان در خصوص عملکرد خودش در لیگ امسال تاکید کرد: همیشه تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم تا کادر فنی را راضی کنم. فکر می کنم تا الان شرایط خوبی داشتم و امیدوارم که در بازی‌های آینده بهتر و تاثیرگذارتر باشم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار