• کد خبر:۸۸۳۰۷
پیش بازی تیمهای شاهین شهرداری بوشهر و نود ارومیه
  • ۱۵:۱۵
  • ۰۵/آبان/۱۳۹۷

بالهای شاهین در خانه پرواز می خواهد

شاهین بوشهر برای ماندن در جمع مدعیان صعود در دیداری حساس به مصاف نود ارومیه خواهد رفت. ۴۳۸
به " گزارش دی اسپورت " ، در آخرین دیدار از هفته دهم لیگ دسته اول کشور و از ساعت 16:50 فردا ( یکشنبه ) تیم فوتبال شاهین شهرداری در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر میزبان نود ارومیه خواهد بود .

دو تیم تازه وارد لیگ در حالی به مصاف هم خواهند رفت که با یک تساوی در بازی قبلی پا به این دیدار خواهند گذاشت تا با کسب سه امتیاز کامل این دیدار وضعیت خود در جدول را سر و سامان ببخشند.

بالهای شاهین در خانه پرواز می خواهد

شاهین شهرداری بوشهر پس از برد ارزشمندش در خانه مقابل اکسین البرز با هدفگذاری 4 امتیاز در دو دیدار خارج از خانه به میدان رفت که با هدر دادن پنالتی در دقیقه نود توسط مهدی چاهکوتازاده مقابل خونه به خونه از این مهم دور ماند و به دو امتیاز از دو دیدار پسنده کردند.

حال فکری و شاگردانش برای رسیدن به رده بالای جدول نیاز مبرم به کسب سه امتیاز مقابل نود ارومیه دارند که البته مصدومیت فیاض بخش و سعید بیگی تا حدودی دست کادر فنی را بسته است .

بالهای شاهین در خانه پرواز می خواهد

نودی ها پس از بازی درخشان خود در جام حذفی مقابل پرسپولیس فینالیست لیگ قهرمانان آسیا با تساوی خانگی مقابل شهرداری ماهشهر متوقف شدند تا برای جبران در صدد توقف شاهین باشند که کاری سخت در بوشهر و مقابل هواداران پرشور این تیم خواهند داشت .

بررسی خطوط دفاعی و حمله دو تیم :

شاهینی ها در بازی های ابتدایی لیگ دارای خط دفاعی متزلزل بودند که به مرور زمان اشتباهات این خط کمتر شد ولی هنوز هم آن اشتباهات فردی در این خط دیده می شود و با حضور مدافعان باتجربه ای که حضور دارد شاهین تا کنون 7 بار دروازه خود را باز شده دیده اند.

بالهای شاهین در خانه پرواز می خواهد

سفید پوشان بوشهری در فاز هجومی با حضور میلاد صارمی ، بهمن سالاری ( 3 گله ) ، دغاغله ، چراغی و ... فقط 8 گل به ثمر رسانده اند ( بدون احتساب دیدار مقابل شهرداری تبریز ) که انتظار می رود شاهینی ها بهتر از این در این خط ظاهر شوند .

نود ارومیه نیز در خط دفاعی و حمله آمار ضعیفی داشته و این تیم ( بدون احتساب دیدار مقابل بادران در هفته اول بدلیل عدم حضور ) تا کنون 12 گل دریافت کرده و در خط حمله این تیم فقط 3 گل وارد دروازه حریفان خود کرده که بنظر می رسد خط دفاعی شاهین روز آرامی را پشت سر خواهد گذاشت .

بالهای شاهین در خانه پرواز می خواهد

جایگاه دو تیم در جدول رده بندی :

دو تیم جایگاه متفاوتی در جدول رده بندی لیگ دارند و شاهین میزبان این دیدار با 14 امتیازی که کسب کرده در جایگاه سوم قرار دارد و خیلی امیدوار است با کسب این سه امتیازی بالهای خود را برای پرواز بگشاید و نودی ها هم که با 7 امتیاز در جایگاه یازدهم جا خوش کرده اند امیدوارند با کسب حداقل امتیاز خود را از مکان فعلی جدا کنند.

تیم داوری این دیدار :

قضاوت این دیدار بر عهده وحید مالکی به کمک ها: رضا حیدری و بهزاد پناهی خواهد بود .


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار