• کد خبر:۸۸۳۵۸
هفته دهم لیگ یک؛

بازگشت گل گهر به صدر با برد پرگل مقابل اروند

تیم گل گهر سیرجان با کسب برد مقابل شاگردان اکبر میثاقیان بار دیگر به صدر جدول مسابقات بازگشت.
بازگشت گل گهر به صدر با برد پرگل مقابل اروند

به گزارش «دی اسپورت»؛  تیم گل گهر سیرجان در نهمین دیدار خود در لیگ یک عصر امروز از تیم کارون اروند خرمشهر میزبانی کرد و در نهایت به برد پرگل 3-0 برابر شاگردان اکبر میثاقیان رسید.


آبی پوشان سیرجانی که دوست داشتند از فرصت استراحت مس کرمان استفاده کرده و بار دیگر به صدر جدول مسابقات برسند بازی را هجومی آغاز کردند و تقریبا از همان دقایق ابتدایی بر تیم حریف چیره شدند و خیلی زود و در دقیقه 20 توسط گلزاری به گل اول رسیدند. این مهاجم با تجربه با شوتی زیبا از پشت محوطه جریمه گل اول را برای تیمش به ارمغان آورد. در ادامه نیمه اول با این نتیجه به پایان رسید و دو تیم برای 45 دقیقه دوم آماده شدند. اما اخراج جواد محمدی از تیم اروند در نیمه دوم آتشی در بازی انداخت به طوریکه میثاقیان و دستیارانش اعتراض بسیار شدیدی را به داور وارد و وقفه زیادی در بازی ایجاد کردند.

پس از این اخراج بازی از سوی دو تیم آرام پیگیری شد اما شاگردان وینگو بگوویچ در پنج دقیقه آخر بازی طوفانی ظاهر شدند و دو گل دیگر به ثمر رساندند. مهرداد آوخ در دقیقه 85 از شکاف موجود در دفاع کارون استفاده کرد و پس از تک به تک شدن با دروازه‌بان حریف گل دوم را وارد دروازه کارون کرد. در نهایت هم پیمان رنجبری در دقیقه 92 گل سوم گل گهر را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا با ثبت 10 گل به عنوان آقای گل لیگ یک شناخته شود.

گل گهر سیرجان با کسب این برد 20 امتیازی شد و بار دیگر به صدر جدول مسابقات بازگشت و کارون اروند خرمشهر هم با 10 امتیاز رتبه نهم جدول را در اختیار دارد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار