• کد خبر:۸۸۴۲۳
مدیر باشگاه بادران تأکید کرد برادر مهدی پاشازاده که با سید مهدی سیدعلی درگیری فیزیکی پیدا کرده است هیچ سمتی در این باشگاه ندارد.
به گزارش"دی اسپورت"، ایزد سیف‌الله‌پور درباره شکست 2 بر یک تیم بادران تهران مقابل استقلال جنوب در لیگ دسته اول و حاشیه‌ها و درگیری‌هایی که در پایان این دیدار بین برادر مهدی پاشازاده و سیدمهدی سیدعلی (داور مسابقه) به وجود آمد، اظهار داشت: این مسابقه یک بازی کاملاً خوب بود که در نهایت هم تیم ما باخت. اتفاقات پیش آمده هم اصلاً طبیعی نبود. مگر می‌شود تیم ما در 9 هفته‌ای که از مسابقات می‌گذرد در پنج بازی از داوری لطمه ببیند؟! این نظر کارشناسان داوری است نه من.

وی افزود: با این وجود ما همیشه به داوران احترام گذاشته‌ایم،‌ چون کار دیگری هم نمی‌توانیم انجام دهیم! آقای سیدعلی در بازی با استقلال جنوب هم در همان دقایق ابتدایی یک پنالتی مشکوک برای حریف گرفت، اما ما باز هم هیچ حرفی نزدیم. اتفاقات پایان بازی هم زمانی رخ داد که داور مسابقه از زمین بازی خارج شد و یک شخص که برادر آقای پاشازاده است با او برخورد فیزیکی پیدا کرد. این موضوع هیچ ربطی به باشگاه بادران ندارد و آن شخص فقط یک تماشاگر بوده است و هیچ سمتی هم در باشگاه ما ندارد. با این وجود من بنا بر وظیفه انسانی تا ساعت یک بامداد به همراه پزشک تیم کنار آقای سیدعلی بودیم و تمام آزمایشات لازم روی او انجام شد تا خدای نکرده اتفاق بدی رخ ندهد.

مدیر باشگاه بادران در ادامه تصریح کرد: برادر مهدی پاشازاده هیچ سمتی در باشگاه ما ندارد و مانند دو هزار تماشاگر دیگر در ورزشگاه حضور داشت،‌ او هم فقط تماشاگر بود. فیلم درگیری هم پخش شده و مشخص است که این درگیری بعد از پایان بازی رخ داده است و هیچ ربطی به باشگاه ندارد.

ایزد سیف‌الله‌پور در واکنش به این موضوع که سیدمهدی سیدعلی داور لیگ برتری است و قضاوت‌های خوبی داشته است،‌ گفت: چون داوری لیگ برتری است، اشتباه نمی‌کند؟ بعد هم من یک سؤال دارم، مگر دیدار ما با استقلال جنوب دربی تهران نبود؟ پس چرا کمک داور این مسابقه از اراک انتخاب شده بود؟ چرا فقط از چهار داور، یک داور اراکی بود؟ آن هم از شهری که تیم آن (آلومینیوم اراک) رقیب ما در جدول مسابقات است. بحث من این است،‌ در غیر این صورت من خودم پس از پایان بازی به سمت داوران رفتم و به آنها خسته نباشید گفتم. بازهم تأکید می‌کنم این ماجرا هیچ ربطی به باشگاه بادران ندارد. خود مهدی پاشازاده هم بعد از مسابقه به رختکن داوران رفت و ضمن گفتن خسته نباشید، از آنها عذرخواهی کرد.

وی در رابطه با نتایج نسبتاً ضعیف تیم بادران در فصل جاری و اینکه آیا قصد تغییر در کادرفنی این تیم را دارند یا خیر، عنوان کرد: همه چیز بستگی به جلسه هیئت مدیره باشگاه دارد. فعلاً تصمیمی برای تغییر در کادرفنی نداریم، اما قطعاً با یکسری از کم‌‌کاری‌ها برخورد خواهیم کرد،‌ چون جایگاه بادران اینجای جدول (رده هشتم) نیست و شما مطمئن باشید در پایان فصل هم ما در جایگاه خوبی قرار خواهیم گرفت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
اخبار مرتبط