• کد خبر:۸۸۴۳۲
معدل گل زده تیم گل گهر در هر بازی از رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور از مرز 2.5 گل عبور کرد. این معدل نزدیک به استانداردهای جهانی است.
به گزارش"دی اسپورت"، گل گهر دیروز و در بازی نهم خود 3 گل به تیم کارون اروند خرمشهر زد تا شمار گل های خود را به عدد 23 برساند. با این آمار معدل گل زده تیم گل گهر در هر بازی  به 2.55 رسید و این طور می شود گفت درحال حاضر تیم وینکو تهاجمی ترین تیم در فوتبال باشگاهی ایران است. این در حالی است که گل زدن در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور به مراتب سخت تر از لیگ برتر است به این خاطر که در دسته اول بیشتر تیم ها تدافعی بازی می کنند و سبک بازی انها دفاع و ضد حمله است.

معدل کسب امتیاز گل گهر از هر بازی هم 2.22 است و به همین خاطر هم اکنون با 20 امتیاز در صدر جدول قرار دارد. گل گهر اگر در هفته های آتی این روند را حفظ کند به طور قطع در پایان این فصل از بازی ها قهرمان خواهد شد و به لیگ برتر صعود خواهد کرد. می شود این آینده را برای این تیم متصور بود به این خاطر که گل گهر تیم باتجربه ای در لیگ یک بشمار می رود. هم چنین وینکو که تا اکنون در تیم های متعدد دسته اولی حضور داشته است و بارها در مسیر صعود به لیگ برتر بوده است. هر چند تا اکنون حلاوت صعود به لیگ برتر را نچشیده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها