• کد خبر:۸۸۴۴۶
مصدومیت و غیبت بازیکنان ما را نگران کرده است
  • ۲۳:۳۴
  • ۰۸/آبان/۱۳۹۷

مهاجری : هدف مان قهرمانی در جام حذفی است

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز مهمترین نگرانی خود را مصدومیت و غیبت شاگردانش دانست.
به گزارش"دی اسپورت" و به نقل سایت رسمی باشگاه ماشین‌سازی تبریز محمدرضا مهاجری درباره دیدار مقابل داماش گیلانیان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت : خدا را شکر با تلاشی که مجموعه باشگاه و به ویژه بازیکنان‌مان انجام دادند توانستیم به این مرحله از جام حذفی صعود کنیم. بازی مقابل داماش به نظر من می‌تواند بازی سختی برای ما باشد، حتی با توجه به اهمیت این بازی‌ دو نفر از همکاران‌مان را بعد از بازی با نساجی فرستادیم تا بازی داماش را از نزدیک ببینند.

وی ادامه داد : داماش تیم باتجربه‌ای است و نتایج خوبی هم گرفته است. امیدوارم بچه‌های‌مان با درک شرایط بازی انسجام و انگیزه لازم برای بردن را داشته باشند تا بتوانیم برای اولین بار ماشین‌سازی را در جمع چهار تیم برتر جام حذفی ببینیم که خیلی برای ما ارزشمند خواهد بود.

«می‌خواهیم یک بازی تماشاگرپسند و خوب را انجام دهیم.»، مهاجری با بیان این جمله تصریح کرد : ما طی 11 روز سه بازی سنگین برگزار می‌کنیم و با توجه به اینکه بازی بعدی‌مان هم مقابل استقلال یک بازی سنگین و نزدیک است باید هم استراحت و ریکاوری خوبی انجام دهیم و هم اینکه از این بازی‌های سختی که داریم به خوبی گذر کنیم. 

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: موضوعی که ما را یک مقدار نگران کرده است، مصدومیت و غیبت بچه‌هاست. امیدواریم با تلاش کادر پزشکی و تلاش خود بازیکنان سریع‌تر به جمع تیم برگردند تا ان‌شاءالله با یک تیم کامل ادامه مسابقات را تا نیم‌فصل داشته باشیم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه حضور ماشین‌سازی در این مرحله از جام حذفی قانع‌کننده است یا هدف ماشین‌سازان حضور در لیگ قهرمانان آسیاست، گفت: ببینید ما روز اولی که در جام حذفی استارت زدیم، به بچه‌ها گفتم که در جام حذفی بهتر است که یا در بازی اول حذف شویم و دیگر تمرکزی روی این بازی‌ها نداشته باشیم و به مسابقات لیگ فکر کنیم، یا اگر قرار است از مرحله اول عبور کنیم دیگر باید بجنگیم برای مراحل بالاتر.

مهاجری ادامه داد : ما تلاش‌مان را می‌کنیم که این مرحله را به سلامت بگذرانیم و بعد از آن قطعاً برنامه‌مان این است که خودمان را در مراحل بالاتر ببینیم. در واقع ما الان هم جام حذفی و هم لیگ را داریم و به جام حذفی هم نگاه جدی داریم. ما الان در این مرحله می‌توانیم با سه بازی سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاوریم. امیدوارم بچه‌های ما قدر این موقعیت را بدانند، رسیدن به این موقعیت سخت است. خیلی از تیم‌های بزرگ در این مرحله حذف شدند و امیدوارم با تلاش بازیکنان و حمایتی که باشگاه از بچه‌ها می‌کند بتوانیم یک بازی خوب را برگزار کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در پایان اظهار داشت : با توجه به اینکه این دیدار اهمیت زیادی برای باشگاه دارد، مدیران باشگاه هم تصمیم گرفتند که دیدار فردا برای تماشاگران رایگان باشد. قطعاً باشگاه وسیله ایاب و ذهاب هم برای تماشاگران درنظر می‌گیرد. امیدوارم با تلاشی که بازیکنان می‌کنند  تماشاگران به ورزشگاه بیایند و دلگرمی روی سکوها به داخل زمین منتقل شود و انرژی مضاعفی به بازیکنان بدهند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار