• کد خبر:۸۸۵۰۳
بازی با سپاهان برای هیچ‌ تیمی آسان نیست؛

دست‌نشان : با عبور از مرحله یک چهارم می‌توانیم به قهرمانی فکر کنیم

نادر دست‌نشان، سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: بازی با سپاهان برای هیچ تیمی آسان نیست، ولی تلاش می‌کنیم که بازی خوبی انجام داده و به پیروزی برسیم.
به گزارش"دی اسپورت"، نادر دست‌نشان در مورد بازی تیمش برابر سپاهان در چارچوب مسابقات جام حذفی اظهار داشت: این بازی برای ما مهم است و با توجه به اینکه در لیگ دسته اول روز سه‌شنبه بازی داریم، با تمام توان مقابل سپاهان حاضر خواهیم شد. بازی با سپاهان برای هیچ تیمی آسان نیست. آنها روی زمین و هوا تیم قدرتمندی هستند و بازیکنان باکیفیتی در خطوط مختلف دارند. یک مربی حرفه‌ای و کاربلد هم روی نیمکت سپاهان می‌نشیند و ما بازی آسانی در پیش نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: بازیکنان ما انگیزه زیادی دارند تا خودشان را نشان دهند و ما در این بازی دنبال نمایش یک فوتبال خوب هستیم تا هواداران‌مان را خوشحال کنیم. طبیعتاً بازی با سپاهان می‌تواند نقاط ضعف ما را هم نشان دهد و می‌توانیم از این بازی به بهترین شکل استفاده کنیم. نتیجه هم قابل پیش‌بینی نیست، ولی برای ما انجام یک بازی خوب مهم است و اگر هم برنده شویم عالی خواهد شد.

دست‌نشان در پاسخ به این پرسش که «آیا مس کرمان برای خودش شانس قهرمانی در این جام قائل است یا خیر؟»، تصریح کرد: اگر بگویم شانس قهرمانی داریم یا اینکه به فکر قهرمانی نیستیم، هر دو حرف بیراهه است. ما الان فقط به فکر انجام یک بازی خوب برابر سپاهان هستیم و اگر از این مرحله عبور کنیم می‌توانیم به قهرمانی فکر کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار