• کد خبر:۸۸۵۰۸
اسامی داوران هفته هفتم رقابت های لیگ دسته سوم مشخص شد ۱۱۱۶
به گزارش"دی اسپورت"، اسامی داوران این هفته از رقابت ها به شرح ذیل است :

یکشنبه ۱۳ آبان ماه ۹۷

داماش تهران - مبل محتشم تبریز - ساعت ۱۴ - ورزشگاه هرندی تهران

میثم رفیعی - نوید عسگری - پیمان نادری (استان اصفهان)

شاه جهان اسفراین - میهن مشهد - ساعت ۱۴ - ورزشگاه تختی اسفراین 

امید آرمند - میثم باهوش - مهدی اکبرزاده (استان خراسان جنوبی)

۰۴ بیرجند - نماینده سمنان - ساعت ۱۴ - ورزشگاه غدیر بیرجند

مصطفی مناجاتی - امیر امیری - احسان اسلامی (استان خراسان رضوی)

شهدای ماکران میاندرود - پرواز زنجان - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهدای ماکران

ابوالفضل حسینی - علی شریفیان - کامران سعیدی (استان گلستان)

سرخپوشان سهند تهران - ستاره کاسپین بابل - ساعت ۱۴ - ورزشگاه الغدیر تهران

محمد رامیان‌ - شهریار جباری - متین قیدی (استان البرز)

صنعت مشهد - شهرداری فریدونکنار - ورزشگاه تختی مشهد - ساعت ۱۴

وحید صادقیان - مهدی محمدی - ایوب بیابانی (استان خراسان شمالی)

دارایی بندرگز - مقاومت نوین تهران - ساعت ۱۴ - ورزشگاه امام رضا (ع) بندرگز

آرمان سمیعی - سعید دادکیش - مصطفی خناری (استان مازندران)

ایرانخودرو گرمی - آرش ری - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی گرمی

علی محمدی پور - حسن بحر کاظمی - مهدی نگرانی (استان گیلان)

سفیرنوین آبیک قزوین - شهرداری نوشهر - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهدای قشلاق آبیک

سیدمسعود میرنظام - مهدی معانی - عماد غلام رضایی (استان تهران)

آریا مینو خرمدره - برق آراء البرز - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید خرمی خرمدره

مسلم ریحانی - مصطفی بابایی - رضا اسکندری (استان قم)

شهرداری آستارا - سرخپوشان محمدزاده تبریز - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهدای سیبلی آستارا

اکبر اکبری - کریم محبی - سجاد عباسی (استان زنجان)

دوشنبه ۱۴ آبان ماه ۹۷

ذوالفقار کاشان - شهدای دهنو آران و بیدگل - ساعت ۱۴ - ورزشگاه رفاه کارگران کاشان

هادی صحرایی - علی فراهانی - محمود گل محمدی (استان تهران)

فجرشهید کاظمی البرز - شهیدکلهر شهریار - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شریعتی کرج

مصطفی عزیزی - رسول بابایی - سعید محمدی (استان قزوین)

پاس مشهد - مقاومت البرز - ساعت ۱۴ - ورزشگاه تختی مشهد

پژمان قرائیان - رسول کابلی - محمدرضا اسدی (استان سمنان و گلستان)

استقلال لطیفی لارستان - فجر رفسنجان - ساعت ۱۴ - ورزشگاه تختی لارستان

محمد میرزازاده - سجاد ایرانپور - محمدحسین فروتن (استان اصفهان)

وحدت زاهدان - فاروق مرودشت - ساعت ۱۴ - ورزشگاه ۱۷شهریور زاهدان

معین ایزدی - حسین سعیدنیا - علیرضا برزگر زاده (استان کرمان)

شهدای بافق یزد - فولاد بردسیر کرمان - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهدای سنگ آهن بافق

علی سام - یاسر جهانبازی - محسن عباسی (استان فارس)

شاهین بندرعامری - منصور ساوه - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهدای اهرم

سیدابراهیم موسوی - هادی خالدی مقدم - مجید عالی پور (استان چهارمحال بختیاری)

بهزیستی لرستان - استقلال نوین بندرماهشهر - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی خرم آباد

حسین بوجاری - احمد رفیعی - محمدرضا حسینی (استان مرکزی)

شاهین لردگان - بویر احمد یاسوج - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی لردگان

عادل بیت سیاح - علیرضا ممبینی - حسین بهوندی (استان خوزستان)

خورشیدمهر قروه - تربیت سقز - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه چمران قروه

میثم عباس پور - حسینعلی سلطانی - امید امیری (استان کرمانشاه)

ذوب و فلزات بهار - پرسپولیس نوین دزفول - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه جوانان بهار

اشکان رضایی مقدم - هیمن نوربخش - فواد ساعدی (استان کردستان)

استقلال شوش - گرین کشاورز نهاوند - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی شوش

سجاد یاری - علی معصومی نژاد - احمد دوستکی ( استان ایلام)

استقلال ملاثانی - سولدوز نقده - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهدای ملاثانی

مجتبی افرا - ابراهیم نیک نام - بشیر محولی نژاد (استان کهگیلویه و بویر احمد)
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار