• کد خبر:۸۸۵۲۹
سرمربی اکسین البرز؛

نصرتی : همه فکرم موفقیت در دیدار مقابل ملوان است

سرمربی جدید اکسین البرز در لیگ دسته یک فوتبال کشور با بیان اینکه تنها برای کمک، مسوولیت این تیم را بر عهده گرفته ام گفت: اکنون همه فکرم برای موفقیت در دیدار بعدی مقابل ملوان بندرانزلی است.
به گزارش"دی اسپورت"، «فراز کمالوند» سرمربی اکسین البرز که در ابتدای فصل با هدف صعود به لیگ برتر فوتبال هدایت این تیم را برعهده گرفته بود، روز سه شنبه در جلسه ای با مدیران باشگاه از سمتش کناره گیری کرد و بعد از آن محمد نصرتی بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران جایگزین وی شد.
محمد نصرتی در این خصوص اظهار داشت : به واسطه دوستی با مدیران باشگاه، مسوولیت تیم را پذیرفتم و دوست دارم تجربیاتی که در تمام سال های فوتبالی خود به دست آورده ام را در اختیار تیمی قرار دهم که آن را دوست دارم.
وی اظهار داشت: تمام تلاشم را به کار خواهم بست تا بتوانم قدمی در راه پیشرفت و موفقیت این تیم خوب بر دارم و در این را از هیچ کوششی دریغ نخواهم ورزید.
نصرتی در خصوص این که به عنوان سرمربی در تیم اکسین البرز فعالیت خواهد کرد، گفت: استعفای فراز کمالوند به صورت غیرمنتظره رخ داد و باید در فرصت مناسب و با بررسی تمامی جوانب، تصمیم نهایی را در این باره بگیرم. فعلا آمده ام که به اکسین کمک کنم و به چیزی جز این نیز فکر نمی کنم.
او درباره این که ابتدای فصل قرار بود به عنوان بازیکن در اکسین البرز حضور داشته باشد اما پس از اختلاف با کمالوند از این تیم جدا شد خاطر نشان کرد: کمالوند مربی و استاد من بوده و احترام زیادی برای او قائل هستم. البته اختلافی نبود و پس از این که با یکدیگر به جمع بندی کامل نرسیدیم امکان همکاری فراهم نشد.
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به این پرسش که آیا می تواند در اکسین البرز به موفقیت برسد یا خیر؟ گفت: اکنون تمام فکر و ذهنم به دیدار بعدی با ملوان انزلی است که از اهمیت و حساسیت زیادی برخوردار است و تلاش می کنیم از این دیدار به سلامت بگذریم و بعد برای مسابقات آینده برنامه ریزی می کنیم.
نصرتی همچنین درباره حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: سرخپوشان با دست خالی و با تدابیر مربیان، تلاش و همت بازیکنان و حمایت هواداران دست به شاهکار بزرگی زد و به مرحله نهایی بزرگ ترین و معتبرین تورنمنت باشگاهی قاره آسیا رسید.
بازیکن سابق پرسپولیس افزود: فاکتور مثبت تیم کاشیما سرعت آنان است. این تیم خطرناک است و بازیکنان پرسپولیس نباید در طول 90 دقیقه کوچک ترین فضا سازی را به حریف خطرناک خود بدهند.
نصرتی در پایان گفت: از صمیم قبل امیدوارم پرسپولیس با برتری در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن به مقام قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا دست یابد و شادی بزرگی را برای مردم ایران به ارمغان آورد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار