• کد خبر:۸۸۶۵۵
سرمربی خوشه طلایی ساوه گفت : در هر کجا که کار کرده ام قول صعود و قهرمانی نداده ام اما قول می دهم با تمام توان تلاش مان را انجام دهیم. ۲۵۹
به گزارش"دی اسپورت"، محسن عاشوری پس از پایان بازی با شهرداری همدان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : متاسفانه در ضربات آخر دقت و تمرکز کافی را نداشتیم گرچه برای حل این مشکل و نقطه ضعف مان تمرینات زیادی را انجام دادیم اما تبدیل کردن یک موقعیت به گل به جاه طلبی بازیکن نیز برمی گردد که میل به گلزنی داشته باشد باز در این زمینه باید با بازیکنان صحبت کنیم تا این مشکل برطرف شود چرا که این مشکل مختص این بازی نبوده و در سایر بازی ها هم این مشکل وجود داشته است که موقعیت های زیادی را از دست داده ایم‌ و بعضی موقع ها عدم گلزنی ما باعث شده تا گل دریافت کنیم و در نهایت نتیجه بازی را واگذار کنیم و این مورد مورد خوبی نیست و حتما باید ترمیم شود.

وی در مورد عملکرد داوری در این دیدار بیان دلشت : از صحنه خطای مشکوک به پنالتی دور بودم و اگر خطای پنالتی رخ داده و داور آن را نگرفته باشد نگرفته و زیاد نمی توانم در مورد داوری صحبت کنم.

عاشوری در خصوص شرایط تیم خوشه طلایی ساوه گفت : پس از بازی با کامیاران که روی غافل گیری بازیکنان ۳ گل را دریافت کردیم و در دو بازی گذشته برابر فولادنوین در لیگ و داماش که در جام حذفی نتیجه را واگذار کردیم با توجه به صحبتی که بازیکنان داشتیم شرایط دفاعی تیمی مان بهتر از قبل شده است تنها مشکل تیم ما در ضربات آخر است که باید بیشتر روی این مسئله کار کنیم تا در طول فصل به مشکل برنخوریم.

سرمربی خوشه طلایی در پایان در رابطه با اینکه قول لیگ یکی شدن را برای مردم ساوه می دهد یا خیر افزود : من به مدیریت باشگاه و در کل هر جایی که کار کرده ام هیچ قولی ندادم و تنها قولی که می توانم بدهم تلاش با تمام توان مان است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار