• کد خبر:۸۸۶۵۸
دی اسپورت:بر اساس گزارش یک رسانه ایتالیایی، گونسالو ایگواین به بازی حساس هفته آینده این تیم مقابل یوونتوس خواهد رسید.
به گزارش" دی اسپورت":بر اساس گزارش یک رسانه ایتالیایی، گونسالو ایگواین به بازی حساس هفته آینده این تیم مقابل یوونتوس خواهد رسید.
 در جریان پیروزی یک بر صفر دراماتیک شب گذشته (یکشنبه) تیم فوتبال میلان مقابل اودینزه در هفته یازدهم سری A ایتالیا، گونسالو ایگواین به دلیل ضربه‌ای که رولاندو ماندراگورا با زانو به پشت وی زد، احساس درد داشت و در نهایت 10 دقیقه بعد یعنی در دقیقه 35 از زمین بازی بیرون رفت.

شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گزارش داد که پزشک تیم میلان بلافاصله پس از تعویض ایگواین، در اتاق رختکن میلان وضعیت وی را بررسی کرده و سپس برای تماشای ادامه بازی به کنار زمین بازگشته‌اند.

بر اساس همین گزارش، به نظر می‌رسد ایگواین تنها دچار کبودی از ناحیه کمر شده باشد و به نظر نمی‌رسد که او برای همراهی میلان در دیدار هفته آینده مقابل یوونتوس، تیم پیشینش مشکلی داشته باشد، اگرچه ممکن است گتوسو به مهاجم آرژانتینی‌‌اش در بازی پنجشنبه شب مقابل رئال بتیس در مرحله گروهی لیگ اروپا استراحت بدهد.

میلان در تاریخ 11 نوامبر (یکشنبه 20 آبان) در هفته دوازدهم سری A ایتالیا در ورزشگاه سن‌سیرو پذیرای یوونتوس صدرنشین خواهد بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار