• کد خبر:۸۸۶۶۹
تیم نود ارومیه که در بازی جام حذفی با پرسپولیس تیم سختکوشی نشان داد در دسته اول با چنگ و دندان در پی کسب امتیاز است تا در اولین فصل حضور در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور حضور آبرومندانه ای داشته باشد. ۲۸۴

http://dsport.ir/files/fa/news/1397/8/13/4496_403.jpg

به گزارش «دی اسپورت»؛ این تیم در هفته ای که گذشت به شیراز رفت تا برگزار کننده دیدار معوقه اش با فجر سپاسی باشد. تیمی که پیش از این بازی با جدایی مجید صالح با شوک مواجه شده بود. نود در این بازی همانند همه دیدارهایی که میهمان بود سخت دفاع کرد و در نهایت هم به یک امتیاز که برنامه ریزی کرده بود، رسید.

در هر صحنه ای که بازیکنان فجر صاحب توپ می شدند دو سه بازیکن از تیم نود ارومیه وارد فضای بازی می شدند و همه تلاش خود را بکار می گرفتند که توپ را از آن خود کنند. شاید آنها در برخی از صحنه ها نمی توانستند توپ گیری کنند اما در نهایت دروازه اشان بسته ماند.

http://dsport.ir/files/fa/news/1397/8/13/4495_724.jpgجالب اینکه نود تا به این جای کار با وجود همه محدودیت ها به اندازه فجر سپاسی امتیاز کسب کرده است. کسب 8 امتیاز از هفته های سپری شده برای فجر سپاسی قانع کننده نیست اما برای نود ارومیه کارنامه رضایت بخشی است. به این خاطر که بعد از شروع بازی ها مهیای حضور در مسابقات شد و از نظر مالی اصلا شرایط خوبی ندارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار