• کد خبر:۸۸۶۷۹
دی اسپورت:کریستیانو رونالدو به سران باشگاه یوونتوس توصیه کرد کیلور ناواس، دروازه‌بان کاستاریکایی رئال مادرید را به خدمت بگیرند.
به گزارش "دی اسپورت":کریستیانو رونالدو به سران باشگاه یوونتوس توصیه کرد کیلور ناواس، دروازه‌بان کاستاریکایی رئال مادرید را به خدمت بگیرند.
بر اساس گزارش رسانه‌های ایتالیایی، کریستیانو رونالدو به مدیران باشگاه یوونتوس توصیه کرده تا کیلور ناواس، دروازه‌بان کاستاریکایی رئال مادرید را به خدمت بگیرند و به نقش بسزای وی در موفقیت‌های کهکشانی‌ها در لیگ قهرمانان اروپا اشاره کرده است. ناواس که با آمدن تیبو کورتوا جایگاه ثابتش در رئال مادرید را از دست داده، ممکن است به همین دلیل به هم‌تیمی پیشین خود در یوونتوس ملحق شود.

این دروازه‌بان 31 ساله در سال 2014 از لوانته به جمع سفیدپوشان مادریدی ملحق شد و تا کنون با این تیم یک قهرمانی در لالیگا، یک قهرمانی در سوپرجام اسپانیا، سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، 2 قهرمانی در سوپرجام اروپا و سه قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌ها را تجربه کرده است.

پس از جدایی جان‌لوئیجی بوفون از یوونتوس در تابستان اخیر، ماتیا پرین و ویچخ شزنی دو دروازه‌بان اصلی راه‌راه پوشان تورین به شمار می‌روند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار