• کد خبر:۸۸۶۹۹
حس پیروزی در چهره بازیکنانم نمایان بود؛

کرمی : داور گل صحیح مان را مردود اعلام کرد

سرمربی نفت امیدیه گفت : حس پیروزی در وجود تک تک بازیکنان مان حتی با وجود ۱۰ نفره شدن نمایان بود.
به گزارش"دی اسپورت"، حسن کرمی پس از پایان بازی با استقلال رامشیر در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد : بازی از لحاظ فنی در نیمه اول از کیفیت خوبی برخوردار بود و به چیزی که می خواستیم به آن دست یافتیم از سویی دیگر بازیکنانم نکاتی را که گفته بودیم به خوبی در زمین اجرا کردند.

وی ادامه داد : شناخت کافی از نقاط ضعف و قوت حریف داشتیم در نیمه دوم به جای جنگیدن با تیم رامشیر با تیم داوری جنگیدیم در این نیمه کاملا بر بازی سوار بودیم اما داور کل برنامه های ما را بهم ریخت روند و شرایط بازی به گونه ای بود که می توانستیم به گل برسیم و موقعیتی به تیم حریف ندهیم‌ اما داور بازیکن ما را اخراج و گل صحیح ما را مردود اعلام کرد باید به حال کمیته داوران تاسف خورد که چنین کادر داوری را برای این دیدار گذاشته بودند خیلی آزار دهنده است که بخواهیم سطح و کیفیت بالای چنین بازی هایی را با اشتباه بعضی از داوران پایین آوریم.
 
سرمربی نفت اضافه کرد : من از هفته بعدی به جای جنگیدن با حریفان و تفکر به مسائل فنی تیم باید به فکر جنگ با داوران باشم و این موضوع صد در صد کیفیت بازی ها را پایین می آورد.

کرمی در خصوص اینکه از عملکرد بازیکنان خود در این بازی راضی است یا خیر بیان داشت : در نیمه اول بله نکاتی که گفته بودیم را به خوبی رعایت کردند اما در نیمه دوم چند بازیکن مان در شرایط ایده آل نبودند اما در کل حس پیروزی در وجود تک تک بازیکنانم حتی با وجود ۱۰ نفره شدن نمایان بود.

او افزود : جا دارد در قبال اراده قوی بازیکنانم تسلیم شوم و به بازیکنانم به خاطر این اراده و روحیه جنگندگی درود بفرستم افتخار می کنم که چنین بازیکنانی را دارم و امیدوارم این بازیکنان در ادامه دوره فوتبالی شان به آن چیزی که حق شان است برسند.

ایشان در خصوص دیدار هفته آینده تیمش برابر پاس همدان گفت : ما برای هر بازی برنامه خاصی داریم برای بازی با پاس نیز برنامه خواهیم داشت این بازی ، بازی خانگی ما محسوب می شود و همانطور که امروز برای‌ پیروزی پا به زمین مسابقه گذاشته بودیم در این دیدار نیز برای کسب ۳ امتیاز به میدان خواهیم رفت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار