• کد خبر:۸۸۷۱۳
دی اسپورت:بازیکن پیشین تیم فوتبال بارسلونا مدعی شده نیمار دوست دارد به بارسلونا بازگردد، اما پروسه بازگشت او به این تیم و جدایی‏‎اش از پاری‏‌سن ژرمن بسیار دشوار خواهد بود.
به گزارش" دی اسپورت":بازیکن پیشین تیم فوتبال بارسلونا مدعی شده نیمار دوست دارد به بارسلونا بازگردد، اما پروسه بازگشت او به این تیم و جدایی‏‎اش از پاری‏‌سن ژرمن بسیار دشوار خواهد بود.
مارتین مونتویا، بازیکن سابق تیم فوتبال بارسلونا، اخیرا گفتگویی با وب سایت گل انجام داده و به شایعات مربوط به بازگشت احتمالی نیمار به بارسلونا پرداخته است: «به نظرم او دوست دارد به بارسلونا بازگردد چون در مدتی که در این تیم بود به راحتی هماهنگ شده بود و دوران خوبی داشت. رابطه‌اش با سوارس و مسی هم بسیار عالی بود.»

مونتویا که حالا در برایتون بازی می‌کند هرچند معتقد است بازگشت او پروسه بسیار سختی است: «پاری‌سن ژرمن هم تیم فوق‌العاده‌ای است و بعید می‌دانم به راحتی به او اجازه بدهند که از تیمشان جدا شود. از طرفی برای نیمار پول زیادی پرداختند و بارسلونا چنین پولی را برای بازگرداندن او نخواهد پرداخت.»

مونتویا همچنین در پایان درباره بارسلونا، تیم سابق خودش، صحبت کرد: «بارسا همیشه بارسا است، آن‌ها یکی از بهترین تیم‌ها هستند و در هر شرایطی می‌توانند حریفان را شکست دهند. بازیکنان این تیم فوق‌العاده هستند، به تاتنهام نگاه کنید، آن‌ها تیم بزرگی هستند و در ومبلی شکست خوردند.»
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار