• کد خبر:۸۸۷۳۴
چوکا با مشکل مالی روبرو است؛

رسول زاده : برای تساوی به بوشهر آمده بودیم

سرمربی چوکای تالش گفت : این تیم طی ۶۱۰ روز گذشته در لیگ های ۳ و ۲ در خانه خود طعم شکست را نچشیده است.
به گزارش"دی اسپورت"، اصغر رسول زاده پس از برتری یک بر صفر تیمش برابر ایرانجوان بوشهر اظهار داشت : این شکست ناپذیری در خانه با تلاش و همت بازیکنان حاصل شده و امید می رود همچنان تداوم داشته باشد.
وی ادامه داد : امروز در دیدار برابر تیم ایرانجوان بوشهر نخستین برد بیرون از خانه تیم چوکای تالش رقم خورد که تداوم این روند نوید بخش روزهای درخشانی برای این تیم است.
رسول زاده افزود : تیم چوکای تالش از ظرفیت های بسیار خوبی برخوردار است و در صورت تحقق وعده های داده شده از سوی مسئولان حرف های زیادی برای گفتن دارد.
سرمربی چوکا اضافه کرد : در دیدار امروز برای گرفتن تک امتیاز به بوشهر آمده بودیم که با عملکرد خوب بازیکنان تیم چوکای تالش به هر سه امتیاز این بازی دست پیدا کرد.
رسول زاده یادآور شد : این تیم برای ۲۰ دقیقه پایانی بازی برنامه داشت و با این رویکرد در دقیقه ۸۰ بازی موفق به گلزنی و سپس رو به اداره بازی برای کسب سه امتیاز روی آورد.
او تصریح کرد : تیم ایرانجوان بوشهر از لحاظ تاکتیکی تیم خوب و با تاکتیکی است و جا دارد این مهم را به محمد نوازی سرمربی این تیم تبریک گفت.
سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش گفت: هر تیمی که از لحاظ مالی مشکل داشته باشد در نتیجه گیری با مشکل روبه رو می شود و تیم های ایرانجوان و چوکا نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
رسول زاده در ارتباط با عملکرد داور این دیدار نیز گفت : تیم داروی در نیمه نخست عملکرد خوبی نداشت ولی در ادامه روند مناسبی را سپری کردند.
وی یادآور شد : با این وجود وقتی کادر فنی هر دو تیم اعتراض هایی به تیم داوری می کنند این نشان از وجود اشکال در کار تیم داوری است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار