• کد خبر:۸۸۷۳۸
دی اسپورت:باشگاه منچسترسیتی ممکن است از سوی اتحادیه فوتبال اروپا و لیگ برتر انگلیس مورد مجازات قرار بگیرد.
به گزارش" دی اسپورت":باشگاه منچسترسیتی ممکن است از سوی اتحادیه فوتبال اروپا و لیگ برتر انگلیس مورد مجازات قرار بگیرد.
 تیم فوتبال منچسترسیتی پس از قهرمانی‌اش در رقابت‌های فصل گذشته لیگ برتر انگلیس، این فصل هم روند خوبی در پیش گرفته و صدرنشین کنونی این رقابت‌هاست، اما این باشگاه انگلیسی ممکن است از سوی بالاترین نهاد فوتبال اروپا و لیگ برتر انگلیس مجازات شود.

نشریه «اشپیگل» آلمان، اسناد لو رفته‌ای را منتشر کرده که نشان می‌دهد باشگاه منچسترسیتی، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) را فریب داده تا نقض قوانین بازی جوانمردانه یوفا توسط این باشگاه را به نوعی نادیده بگیرد.

نشریه «تایمز» انگلیش در شماره امروز (سه‌شنبه) خود با انتشار گزارشی مدعی شد؛ باشگاه منچسترسیتی زمانی که جانی اینفانتینو، دبیرکل یوفا بوده با وی توافقی مخفیانه داشته تا این تیم از حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا محروم نشود. بر همین اساس در سال 2014 یوفا تنها منچسترسیتی را بابت نقض قوانین جوانمردانه مالی20 میلیون یورو جریمه کرد. «تایمز» همچنین اشاره کرد باشگاه منچسترسیتی هنوز پاسخ یا واکنشی به اتهام‌های مطرح شده نداده است.

نشریه «دیلی‌میل» انگلیس نیز گزارش داد باشگاه منچسترسیتی به دلیل نقض قوانین ممکن است هم از سوی اتحادیه فوتبال اروپا و هم از سوی لیگ برتر انگلیس مورد مجازات قرار بگیرد. بر اساس این گزارش محرومیت منچسترسیتی از حضور در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا گزینه‌ای دور از انتظارتری است و محتمل‌ترین گزینه محرومیت منچسترسیتی از فعالیت در بازار نقل‌وانتقالات است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار