• کد خبر:۸۸۷۵۷
اسامی داوران هفته هشتم مرحله اول لیگ دسته سوم باشگاه های کشور مشخص شد ۱۲۸۲
به گزارش"دی اسپورت"، اسامی داوران هفته هشتم به شرح ذیل اعلام می گردد :

یکشنبه ۲۰ آبان ماه ۹۷

آلتون تهران - سرخپوشان سهند تهران - ساعت ۱۴ - ورزشگاه راه آهن جنوب تهران

مهدی احمدی - علی حیدری - امین عمویی

شهرداری فریدونکنار - دارایی بندرگز - ساعت ۱۴ - ورزشگاه آزادی فریدونکنار

احسان طاهرخانی - مهدی یوسف زاده - رامین نامدار

ستاره کاسپین بابل - پاس مشهد - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهدای سیمرغ

میلاد اصغری - ناصر صالحی - امین اسماعیل آزاد

میهن مشهد - صنعت مشهد - ساعت ۱۴ - ورزشگاه تختی مشهد

محمود اصغری - حسن نظام دوست - رضا قالیبافان

مقاومت البرز - صفرچهار بیرجند - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شریعتی کرج

آرام شافعی - محسن مشاکی - هیوا نوجوان

نماینده سمنان - شاه جهان اسفراین - ساعت ۱۴ - ورزشگاه آزادی مهدیشهر

علی جمعه - حمزه متولی زاده - مسلم فاضلی

دُره ۱۹۹۸ - داماش تهران - ساعت ۱۴ - ورزشگاه الغدیر تهران

امین نعمت زاده - محمدعلی وفایی - فرزاد ولی ابرقویی

شهرداری نوشهر - شهدای ماکران - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهدای نوشهر

غلامرضا قلیچ خانی - آرمان خدمتگذار - منصور خواجه زارع

سرخپوشان محمدزاده تبریز - ایرانخودرو گرمی - ساعت ۱۴:۳۰ - استادیوم پارک صنعت قراملک

حامد احمدی - منوچهر ابراهیمی آذر - حامد نوری

پرواز زنجان - شهرداری آستارا - ساعت ۱۴:۳۰ - استادیوم ۱۵ خرداد زنجان

میثم آخوندی - مجتبی قاسمی - مهدی دوستی 

سولدوز نقده - فجرشهید کاظمی البرز - ساعت ۱۴:۳۰ - استادیوم تختی نقده

اسماعیل نیساری - مهرداد مصطفوی - امید نقی لو

پرسپولیس دزفول - استقلال ملاثانی - ورزشگاه مجدیان دزفول

سیدامین خدادادپور - موسی وصال - مجتبی خواجه ای

گرین کشاورز نهاوند - خورشیدمهر قروه - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه علمرادیان نهاوند

بهزاد بارانی - سیدجواد موسوی - میلاد حاتمی

تربیت سقز - ذوب و فلزات بهار - ساعت ۱۴:۳۰ - استادیوم کاوه سقز

حمزه اسدی زاد - داریوش کمری - امین کرمی

ابوذر باشت - شاهین بندرعامری - ساعت ۱۴:۳۰ - استادیوم تختی باشت

محسن بختیاری - حمیدرضا سرتاج - پیمان نادری

دوشنبه ۲۱ آبان ماه ۹۷

فجر رفسنجان - خلیج فارس میناب - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهید زینلی سرچشمه

فرزین تمیزی - نذیر احمد حسین زهی - حسین زنگی نژاد

فولاد بردسیر کرمان - وحدت زاهدان - ساعت ۱۴ - استادیوم شهدای بردسیر

روح الله قربانیان - حامد مدحت - هارون چوپان زاده 

شهدای دهنو آران و بیدگل - کیشوند جوان کیش - ساعت ۱۴ - استادیوم تختی آران و بیدگل

عباس کارگر - حامد اقبال - غلامرضا مقنیان

برق آراء البرز - سفیرنوین آبیک قزوین - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شریعتی کرج

سعید جعفری - خشایار میرشاه - رضا علیجان زاده

سپاهان خورموج - شاهین لردگان - ساعت ۱۴:۳۰ - استادیوم تختی خورموج

امیرحسین یزدانی - رمضان رضایی مقدم - حسن عالیشوندی 

منصور ساوه - شهدای چوار۶۵ ایلام - ساعت ۱۴:۳۰ - استادیوم شهیدچمران ساوه

حجت قیانوری - ابوالفضل بیات - میثم ترک جوکار

بویراحمد یاسوج - بهزیستی لرستان - ساعت ۱۴:۳۰ - استادیوم تختی یاسوج

محمدجواد عبدالهی - مجتبی لیراوی - محسن لیراوی

کاویان نقده - استقلال شوش - ساعت ۱۴:۳۰ - استادیوم تختی نقده

صنعان شیخ احمدی - ساسان مصری - فواد ساعدی

مبل محتشم تبریز - آریا مینو خرمدره - ساعت ۱۴:۳۰ - استادیوم پارک صنعت

محمد جهانی - افشین شهبازی - سعید دلیر 

شهدای کوشک بیدک - استقلال لطیفی لارستان - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه دستغیب شیراز

روح الله پناهی - ابراهیم نیک نام - روح الله نیازی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار