• کد خبر:۸۸۷۶۱
سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: تیم های قشقایی شیراز و آلومینیوم، بازی زیبایی به نمایش گذاشتند اما حیف که این بازی جذاب، گلی در بر نداشت.
به گزارش"دی اسپورت" محمد ربیعی در خصوص دیدار با قشقایی شیراز که با نتیجه مساوی بدون گل پایان یافت، اظهار داشت : هر ۲ تیم از نظر کیفی در سطح بسیار خوبی ظاهر شدند اما متاسفانه کیفیت بد چمن ورزشگاه پارس شیراز موجب شد نتوانیم تاکتیکی بازی کنیم.
وی ادامه داد : حیف از این ورزشگاه با این سازه زیبا که زمین چمن آن مساعد نیست و ناگزیر شدیم برخی از دقایق این دیدار به بازی مستقیم بپردازیم.
ربیعی افزود : چندین فرصت خوب گلزنی داشتیم که از دست رفت و حریف هم موقعیت گلزنی داشت و فکر کنم تماشاگران از نتیجه مساوی بدون گل راضی بودند چرا که صحنه های خوبی روی دروازه رقم خورد.
سر مربی تیم آلومینیوم اراک بیان داشت : تیم قشقایی شیراز از تیم های خوب لیگ است و بازی های این تیم را خوب ارزیابی کرده بودیم و در این بازی هم محکم و خوب بازی کردند.
وی با اشاره به اینکه هنوز زود است که بخواهیم تیم های مدعی صعود به لیگ برتر را معرفی کنیم، اظهار کرد : تیم ها خیلی به هم نزدیک هستند و هنوز ۲۰ بازی باقی مانده برای همین نمی توان گفت چه تیمی صد در صد به لیگ برتر صعود می کند.
ربیعی اضافه کرد : از بازیکنان و مردم اراک سپاسگزارم، تیم ما شایستگی قرار گرفتن در بالای جدول را دارد و در نیم فصل دوم هم قرار است تیم را تقویت کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار