• کد خبر:۸۸۷۹۸
دی اسپورت:علیرضا مرزبان سرمربی نفت مسجد سلیمان درباره اختلافات به وجود آمده میان خودش و میلاد فراهانی صحبت کرد.
به گزارش "دی اسپورت":علیرضا مرزبان سرمربی نفت مسجد سلیمان درباره اختلافات به وجود آمده میان خودش و میلاد فراهانی صحبت کرد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ میلاد فراهانی که از ابتدای فصل دروازه‌بان تیم نفت مسجد سلیمان بود بعد از حضور علیرضا مرزبان در این تیم تصمیم گرفت که از جمع مسجد سلیمانی‌ها جدا شد. علیرضا مرزبان سرمربی تیم نفت در همین رابطه و اختلاف به وجود آمده میان فراهانی و باشگاه گفت: قرارداد فراهانی مربوط به قبل از حضور من در باشگاه و 650 میلیون تومان بود.

این بازیکن برای دو کلین‌شیت خودش و ... نیز پول می‌خواست. در حالیکه ما در تیم‌مان بازیکنانی داشتیم که پول نگرفته بودند. در موقع پرداخت پول هم او دوباره پول می‌خواست، در حالیکه 37 درصد قرارداد خودش را گرفته بود. با این وضعیت امکان پرداخت بیشتر هم وجود نداشت.

حتی من، مدیریت تیم و هیئت‌مدیره تصمیم گرفتیم دریافتی‌های‌مان را به 20 درصد برسانیم تا مشکلات باشگاه حل و انصاف رعایت شود. ما به جز فراهانی دو دروازه‌بان خوب دیگر هم در تیم‌مان داریم که از آنها به بهترین شکل استفاده خواهیم کرد. لازم است بگویم اعتماد بین من و فراهانی به این دلیل از بین رفت که روح همکاری تیمی در وجود او دیده نمی‌شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار