• کد خبر:۸۹۵۴۹
  • تعداد نظرات: ۷نظر
کمیته مسابقات برنامه هفته دوازدهم و سیزدهم لیگ دسته سه در فصل ۹۸-۹۷ را اعلام کرد. ۲۴۲۴
به گزارش"دی اسپورت"،  مسابقات دو هفته پایانی به صورت همزمان برگزار می شود . برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته دوازدهم - سه شنبه ۱۳ آذر ۹۷

آریا سنگسر سمنان – شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی مهدیشهر 
سرخپوشان سهند تهران – شاه جهان اسفراین- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران
مقاومت البرز – مقاومت نوین تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شریعتی کرج
آلتون تهران – صنعت مشهد - ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
ستاره کاسپین بابل – دارایی گز گلستان - ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا سیمرغ
استقلال شوش – خورشید مهر قروه کردستان- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه تختی شوش
تربیت سقز کردستان – سولدوز نقده- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه کاوه سقز
گرین کشاورز نهاوند – شهید کلهر شهریار- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه علیمرادیان نهاوند
شهاب تهران – استقلال ملاثانی- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه کشوری تهران
کاویان نقده – فجر شهید کاظمی البرز- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه تختی نقده

چهارشنبه ۱۴ آذر ۹۷

برق آرا البرز – آرش ری- ساعت ۱۴- ورزشگاه شریعتی کرج
آذر کوثر تبریز – ایرانخودرو گرمی اردبیل- ساعت ۱۴- ورزشگاه پارک صنعت تبریز
شهردرای نوشهر – سرخپوشان تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا نوشهر
داماش تهران – شهدای ماکران میاندرود- ساعت ۱۴- ورزشگاه هرندی تهران
آریا مینو خرمدره زنجان  - سفیرنوین آبیک قزوین- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید خرمی خرمدره
دره نوزده نود و هشت تهران – شهرداری آستارا- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران
استقلال لطیفی لارستان – کیشوند جوان کیش- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه تختی لارستان
شهدای کوشک بیدک شیراز- شهدای بافق یزد- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه دستغیب شیراز
فجر رفسنجان – وحدت زاهدان- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهدا مس رفسنجان
خلیج فارس میناب هرمزگان – ذوالفقار کاشان- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهید امینی میناب
شهدای دهنو آران و بیدگل – فولاد بردسیرکرمان- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه تختی آران و بیدگل
جنوب باغملک – شاهین لردگان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی باغملک
ابوذر باشت -  بهزیستی لرستان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی باشت
شاهین بندر عامری – شهدای چوار ۶۵ ایلام- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
منصور ساوه – استقلال ماهشهر- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید چمران ساوه

هفته سیزدهم - دوشنبه ۱۹ آذر ۹۷

میهن مشهد – آریا سنگسر سمنان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی مشهد
شهرداری فریدونکنار – مقاومت البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی فریدونکنار
صنعت مشهد – سرخپوشان سهند تهران - ساعت ۱۴- ورزشگاه زمین اصلی دانشگاه مشهد
مقاومت نوین تهران – ستاره کاسپین بابل- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۵ آذر تهران
دارایی گز گلستان – آلتون تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام رضا علیه السلام بندر گز
پرواز زنجان – شهرداری نوشهر - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه ۱۵خرداد زنجان
شهدای ماکران میاندرود – آریا مینو خرمدره زنجان- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهدا میاندرود
سرخپوشان تبریز- برق آرا البرز- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه پارک صنعت  تبریز
شهرداری آستارا – داماش تهران - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهدای سیبلی آستارا
آرش ری- آذر کوثر تبریز ر- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه هویزه تهران
ایرانخودرو گرمی اردبیل – دره نوزده نود و هشت تهران- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه تختی  گرمی
پرسپولیس دزفول- تربیت سقز کردستان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه مهرولی شهرامام
ذوب و فلزات همدان – استقلال شوش- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه جوانان  بهار 
سولدوز نقده – گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی نقده
شهید کلهر شهریار – کاویان نقده- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید رهنما شهریار
فجر شهید کاظمی البرز – شهاب تهران- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شریعتی کرج

سه شنبه ۲۰ آذر ۹۷

بهزیستی لرستان- جنوب باغملک- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی۱ 
بویر احمد یاسوج – منصور ساوه- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی
استقلال ماهشهر- ابوذر باشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا
کیشوند جوان کیش – خلیج فارس میناب هرمزگان- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه المپیک
شهدای بافق یزد – استقلال لطیفی لارستان- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهدای سنگ آهن 
فاروق مرودشت – فجر رفسنجان - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه تختی
وحدت زاهدان – شهدای کوشک بیدک شیراز- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه ۱۷ شهریور
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۵
0
0
پس سفیر نوین آبیک چی شد ؟ چرا تو برنامه نیست
یک هفته قبل برنامه مسابقه چهارشنبه این هفته با داماش زده بودید پس چی شد ؟؟؟؟؟
کهن دیارا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۹
0
0
به امید حفظ سهمیه گرین کشاورز کهن دیار نهاوند،خدا کنه دوهفته پایانی نتایج به نفع ما تموم بشه
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۹
0
0
من از دی اسپورت دلگیرم چرا که پیشنهاد برگزازی مرحله اول لیگ دسته سوم فصل 99-98 با 80تیم در 10 گروره را دادم (کلیه تیم های دسته سوم در مرحله اول شرکت کنند ) اما دی اسپورت نظر من را سانسور کرد .
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۹
0
0
از هرگروه چند تا تیم صعود میکنن
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۹
0
0
به امید صعود ستاره کاسپین بابل
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
0
0
تیم فقط تیم استقلال شوش مقتدر ترین تیم و تیم ریشه دار شوش دانیال .
قربانی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
0
0
با صعود 10تیم خسته به دور دوم 20تیم اماده واستراحت کرده در دور دوم می ایند ایا این عدالت است فدراسیون جواب بدهد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار