• کد خبر:۸۹۶۵۱
اسامی داوران هفته یازدهم رقابت های مرحله اول لیگ دسته سوم مشخص شد ۱۰۶۵
به گزارش"دی اسپورت"، اسامی داوران به شرح زیر است :

چهارشنبه ۷ آذرماه ۹۷

شهیدکلهر شهریار - تربیت سقز - ساعت ۱۴ - استادیوم شهیدرهنما شهریار

مصطفی عزیزی - مهدی دوستی - جعفر سعادتمندی

ذوب و فلزات بهار - شهاب تهران - ساعت ۱۴ - استادیوم جوانان بهار

حامد احمدی - منوچهر ابراهیمی آذر - امیر غفوری - ناظر داوری : مهرداد ذهبی

سولدوز نقده - پرسپولیس دزفول - ساعت ۱۴ - ورزشگاه تختی نقده

صنعان شیخ احمدی - ساسان مصری - هیوا نوجوان

آرش ری - شهرداری نوشهر - ساعت ۱۴ - استادیوم هویزه تهران

رضا مرادی - احمد رفیعی - محمدرضا حسنی - ناظر داوری : ایرج احمدی

شهدای ماکران - دُره ۱۹۹۸ - ساعت ۱۴ - استادیوم شهدا میاندرود

بهمن ممشلی - علی شریفیان - رسول کابلی

سفیرنوین آبیک - داماش تهران - ساعت ۱۴ - استادیوم شهدای قشلاق آبیک

علی محمدی پور - پویان خشنود - رامین نامدار

سرخپوشان محمدزاده تبریز - پرواز زنجان - ساعت ۱۴ - استادیوم پارک صنعت قراملک

محمد جهانی - افشین شهبازی - سعید دلیر

صفرچهار بیرجند - سرخپوشان سهند تهران - ساعت ۱۴ - ورزشگاه غدیر بیرجند

فرزین تمیزی - مجتبی سندگل - محمد لطفی

فجرشهید کاظمی البرز - گرین کشاورز نهاوند - ساعت ۱۴ - استادیوم شریعتی کرج

فرهاد قاسمی - مهدی معانی - علی فراهانی

شاه جهان اسفراین - آلتون تهران - ساعت ۱۴ - استادیوم غدیر اسفراین

مصطفی متاجاتی - حمزه متولی زاده - رضا قالیبافان

پنجشنبه ۸ آذرماه ۹۷

شهرداری آستارا - مبل محتشم تبریز - ساعت ۱۴ - استادیوم شهدای سیبلی آستارا

اسماعیل نیساری - مهران مصطفوی - سجاد عباسی - ناظر داوری : فرزاد معبودی

ایرانخودرو گرمی - برق آراء البرز - ساعت ۱۴ - استادیوم تختی اردبیل

سیاوش خالقی - محسن نوری - فرهاد فیاضی

شهرداری فریدونکنار - میهن مشهد - ساعت ۱۴ - استادیوم آزادی فریدونکنار

غلامرضا قلیچ خانی - منصور خواجه زارع - امین اسماعیل آزاد

دارایی بندرگز - مقاومت البرز - استادیوم امام رضا(ع) بندرگز

علی اصغر افروزه - خشایار میرشاه - رضا علیجان زاده - ناظر داوری : امیربهرام نقوی حسینی

مقاومت نوین تهران - آریا سنگسر سمنان - ساعت ۱۴ - استادیوم ۵ آذر تهران

محمد امیرنژاد - بهروز عالمی روشن - محسن دوستان

صنعت مشهد - ستاره کاسپین بابل - ساعت ۱۴ - ورزشگاه تختی مشهد

میثم صفاری - احد طوسی - محسن منصوری - ناظر داوری : محسن فریمانی

فاروق مرودشت - شهدای دهنو آران و بیدگل - ساعت ۱۴:۱۵ - استادیوم تختی مرودشت

محمود صفائیان - غلامرضا محمدی - محسن فالحصیری - ناظر داوری : رحیم مهرپیشه

کیشوند جوان کیش - شهدای کوشک بیدک - ساعت ۱۴:۱۵ - استادیوم المپیک کیش

علی طبسی - مسلم فاضلی - علی فغانی

شهدای بافق - فجر رفسنجان - ساعت ۱۴:۱۵ - استادیوم شهدای سنگ آهن بافق

محمد میرزازاده - سجاد ایرانپور - مرتضی باقری

استقلال ملاثانی - کاویان نقده - ساعت ۱۴:۱۵ - استادیوم شهدای ملاثانی

فیروز احمدیانی - ابراهیم نیک نام - روح الله نیازی - ناظر داوری : البرز حاجی پور

بویراحمد یاسوج - سپاهان خورموج - ساعت ۱۴:۱۵ - استادیوم تختی باشت

سیدابراهیم موسوی - رشید پردل - هادی خالدی مقدم

ذوالفقار کاشان - استقلال لطیفی لارستان - ساعت ۱۴:۱۵ - استادیوم رفاه کارگران کاشان

سیدمسعود میرنظام - محمود گل محمدی - عماد غلامرضایی

شاهین لردگان - ابوذر باشت - ساعت ۱۴:۱۵ - استادیوم تختی لردگان

ابراهیم پورسلطان - محمد درافشان - مجتبی خواجه ایی

بهزیستی لرستان - منصور ساوه - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه تختی خرم آباد

حامد قربانی - حمیدرضا سرتاج - پیمان نادری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار