• کد خبر:۸۹۶۵۶
سرمربی تیم بادران تهران می‌گوید نتیجه تساوی برابر گل‌گهر سیرجان قابل قبول است.
http://dsport.ir/files/fa/news/1397/9/6/7264_611.jpg

به گزارش «دی اسپورت»؛ بادران تهران در هفته‌ای که گذشت با حضور موقت عبدالله ویسی در این تیم مواجه بود. اتفاقی که قابل حدس بود و با ممانعت اولیه عبدالله ویسی در وهله اول می‌شد پیش بینی کرد که حضور ویسی در بادران قطعی نیست. عبدالله ویسی که قبل از توافق با بادران از سفید امضا کردن قراردادش گفت و اذعان داشت که این تیم امکانات خاصی برای او در نظر نگرفته‌ است، اما به یک باره شاهد عکس ویسی با پیراهن بادران بودیم که حاکی از توافق وی با این تیم تهرانی بود.

او حتی برای ادامه راه بادران برنامه‌ریزی کرده بود و حتی با سایت باشگاه مصاحبه‌ای انجام داده بود اما به یک باره ورق برگشت و روز بعد معارفه ویسی، این سرمربی قید حضور در بادران را زد. تصمیمی که از یک مربی لیگ‌ برتری به هیچ عنوان در عرض دو روز انتظار نمی‌رود.

آن‌ چیزی که به نظر می‌رسد این است که بادران توان هزینه ویسی را نداشته و این سرمربی با نرسیدن به خواسته‌هایش،‌ از حضورش در بادران سر باز زد. اما او اگر از شرایط بادران آگاه بود نباید این کار را با باشگاه انجام می‌داد.

بعد از رفتن عبدالله ویسی، سران باشگاه فرشید استحقاری که عضو کادر فنی باشگاه بود را به عنوان سرمربی تیم انتخاب کردند تا در ادامه راه او عهده‌دار مسوولیت فنی باشگاه باشد.

فرشید استحقاری، سرمربی تیم بادران تهران در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تساوی تیمش برابر گل‌گهر سیرجان در هفته چهاردهم لیگ دسته یک اظهار کرد: بازی خوبی بود. ما دو نیمه متفاوت داشتیم. در نیمه اول ما چند موقعیت خوب داشتیم و به گل رسیدیم اما در نیمه دوم آن‌ها به ما فشار آوردند و توانستند گل مساوی را به ثمر برسانند. شرایط آب و هوایی نیز در روند بازی نیز بی‌تاثیر نبود. اما در کل بچه‌ها زحمت کشیدند و توانستند یک امتیاز از خانه حریف کسب کنند.

او ادامه داد: گل‌گهر تیم بسیار خوبی است. این تساوی به علت روند رو به رشدی که برای بازی‌های بعدی در نظر داریم قابل قبول است. ما تا نیم فصل سه بازی مهم با تیم‌های شهرداری ماهشهر و آلومینیوم اراک و مس کرمان داریم و این تساوی می‌تواند نقطه شروع خوبی برای موفقیت در این بازی‌ها باشد.

سرمربی بادران در مورد حضور کوتاه عبدالله ویسی در بادران گفت: بعد از این که مهدی پاشازاده از جمع کادر فنی بادران کنار رفت، سران باشگاه با عبدلله ویسی به توافق رسیدند. اما در ادامه ایشان نتوانستند با باشگاه همکاری کنند و مسوولیت فنی باشگاه را به بنده سپردند. ما بازیکنان خوبی داریم و این تیم، تیم صعود است و برای صعود به لیگ‌برتر برنامه‌ریزی داریم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
اخبار مرتبط