• کد خبر:۸۹۷۸۶
  • تعداد نظرات: ۲نظر
زمان قرعه کشی مرحله دوم لیگ دسته سوم باشگاه های کشور مشخص شد. ۲۳۵۸
به گزارش"دی اسپورت"، مرحله اول لیگ دسته سوم به هفته های پایانی خود رسیده و تقریبا تیم های صعود کننده به مرحله دوم‌ مشخص شده اند به همین دلیل برای پیگیری و اطلاع از زمان و نحوه قرعه کشی مرحله دوم به سراغ امیرحسین فراهانی مسئول برگزاری مسابقات لیگ سه رفتیم او در این خصوص در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : به لطف خدا اگر مسابقات مرحله اول در همان زمان معین شده به پایان برسد و بازی معوقه ای از این مرحله نداشته باشیم قرعه کشی مرحله دوم قطعا در تاریخ ۲۵ آذرماه با حضور نمایندگان تیم های حاضر برگزار و شروع مسابقات این مرحله از ۸ دی ماه سال جاری خواهد بود.

فراهانی ادامه داد : نحوه قرعه کشی مرحله دوم به منوال فصل گذشته انجام شده و در این مرحله ۳ گروه ۱۰ تیمی خواهیم داشت.

او افزود : قرعه کشی مرحله دوم به صورت منطقه ای انجام خواهد شد تا مسافتی که تیم ها برای تقابل با یکدیگر بایستی طی کنند کم باشد و این موضوع از لحاظ اقتصادی نیز به تیم ها کمک می کند.

ایشان در خصوص اینکه آیا هیئت رئیسه سازمان لیگ قانون حضور تیم رده پنجم مرحله اول را در فصل آینده تصویب کرد یا خیر بیان داشت : با توجه به حضور روسای سازمان لیگ در عمان جلسه هیئت رئیسه از هفته گذشته به هفته جاری موکول شده و این هفته با برگزاری قطعی جلسه این موضوع نیز مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

او در خصوص وضعیت تیم هایی که از فصل گذشته جواز حضور در مرحله دوم را گرفته اند خاطرنشان کرد : از تیم هایی که فصل گذشته جواز حضور در مرحله دوم فصل جاری را گرفته اند فقط امتیاز پردیس خرم آباد به ویستا توربین واگذار شده و بقیه تیم ها امتیازی را به شخص یا گروهی واگذار نکرده اند.

مسئول مسابقات سازمان لیگ در پایان در خصوص تیم هایی که ادعایی مبنی بر استفاده بازیکن غیرمجاز در ترکیب حریفشان را دارند گفت : اگر تیمی ادعا یا اعتراضی نسبت به این گونه مسائل دارد باید ادعاهایشان بر طبق اسناد و مدارک بوده و بر اساس مدارک موجود به کمیته انضباطی شکایت کنند تا شکایت آنان در این کمیته بررسی شود.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۰
0
0
ضمن تشکر از دی اسپورت لطفا پیشنهاد من در رابطه با برگزاری مرحله اول لیگ دسته سوم فصل 99-98 با 80 تیم در 10گروه (همه تیم ها در مرحله اول شرکت کند )را به اقای فرهانی بدهید .
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
0
0
با سلام .
شاید این گروه بندی مرحله دوم که گفته شده تیم های هم استانی توی یه گروه قرار بگیرند ، از نظر اقتصادی بهتر باشد اما باعث اختلاف شدیدی در تقسیم گروه ها میشود . بعنوان مثال تیم های خوزستانی که در یک گروه قرار میگیرند کیفیت و سطح آن گروه بسیار بالا تر میرود .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار