• کد خبر:۸۹۷۹۵
پیش بازی گل گهر سیرجان و فجر سپاسی شیراز
  • ۱۴:۲۳
  • ۱۰/آذر/۱۳۹۷

سیرجانی ها با قربانی فجر صدرنشینی را می خواهند

تیم های گل گهر سیرجان و فجر سپاسی در دیداری حساس به مصاف هم خواهند رفت .
به " گزارش دی اسپورت " ، در یکی دیگر از دیدارهای حساس این هفته و از ساعت 14 تیمهای فوتبال گل گهر سیرجان و فجر شهید سپاسی شیراز در ورزشگاه امام علی شهر سیرجان به مصاف هم خواهند رفت .

شاگردان وینگو که با دو تساوی یک بر یک از صدرنشینی عقب ماندند در دیدار فردا بدنبال سه امتیاز این دیدار خواهند بود تا در صورت توقف مدعیان مجدداً صدرنشینی را پس بگیرد.

گل گهری ها در حالی به مصاف حریف شیرازی خود خواهند رفت که در هفته چهاردهم در خانه مقابل بادران بحران زده متوقف شدند و برای جبران چاره ای جز برد در این دیدار نخواهند داشت .

سیرجانی ها با قربانی فجر صدرنشینی را می خواهند

فجر سپاسی نیز که روند خوبی را دنبال نمی کند در ورزشگاه پارس با دو گل مغلوب تیم مدعی سرخپوشان پاکدشت شد تا با شکستس تلخ به استقبال دیگر مدعی قهرمانی برود .

شاگردان اسماعیل زارع کاری بسیار سخت در این دیدار خواهند داشت و قطعاً در این دیدار به فکر گل نخوردن و سپس نیم نگاهی به دروازه میزبان خواهند داشت .

سیرجانی ها با قربانی فجر صدرنشینی را می خواهند

گلزنان برتر این دیدار :

گل گهر به عنوان هجومی ترین تیم لیگ تا اینجای کار آقای گل را نیز به نام خود ثبت کرده و پیمان رنجبری با 11 گل دست نیافتی شده و بهترین گلزن دیدار فردا لقب گرفته که پس از این بازیکن مهرداد آوخ 6 گله و امین پورعلی 4 گله قرار دارند و خط دفاعی فجر روز سختی را تجربه خواهد کرد .

عملکرد خط دفاعی و حمله دو تیم :

گل گهر هرچه در خط حمله خود خوب بوده ولی در فاز دفاعی عملکرد قابل قبولی نداشته و 14 گل دریافت کرده که آمار خوبی برای تیم وینگو نیست و می بایست اشتباهات این خط به حداقل ممکن برسد.

سیرجانی ها به لطف درخشش مهاجمین خود 26 گل به ثمر رسانده اند و به همراه سرخپوشان هجومی ترین خط حمله لیگ را از آن خود کرده اند .

سیرجانی ها با قربانی فجر صدرنشینی را می خواهند

اما فجری ها بر خلاف میزبان خود با 7 گل خورده  بهترین خط دفاعی لیگ را بهمراه شاهین در اختیار دارند و تقابل هجومی ترین تیم لیگ با سد دفاعی محکم فجر دیدنی خواهد بود.

شاگردان اسماعیل زارع در فاز هجومی بسیار ضعیف ظاهر شدند و در 12 بازی قبل خود فقط 4 گه به ثمر رسانده اند که آمار ضعیف محسوب میشود .

کوبل داوری :

این دیدار حساس را آقایان سامان سلطانی به کمکهای علی احمدی – مهرداد نجفی و عباس صادقی بر عهده خواهند داشت و  ناظر داوری  رضا عبدوس می باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار