• کد خبر:۸۹۸۳۶
دی اسپورت:آمادگی بدنی بالا و انگیزه زیاد دو فاکتور اصلی موفقیت یوونتوس از نظر آلگری در فصل جاری بوده است. ۱۲۹
به گزارش"دی اسپورت":آمادگی بدنی بالا و انگیزه زیاد دو فاکتور اصلی موفقیت یوونتوس از نظر آلگری در فصل جاری بوده است.
 به نقل از گاتزتادلو اسپورت، یوونتوس به درخشش خود در فصل جاری رقابت‌های سری A ادامه داد. بیانکونری در هفته چهاردهم مهمان فیورنتینا بود و توانست با سه گل به پیروزی برسد تا به یکه‌تازی خود در جدول رده بندی ادامه دهد.

آلگری، سرمربی یوونتوس بعد از بازی گفت: اصلا بازی آسانی نبود. در بعضی از دقایق بازی خوب نبودیم. با این حال سه امتیاز را به دست آوردیم. بازی کردن در فلورانس بسیار سخت است و نتیجه آن تا به صدا درآمدن سوت پایان بازی مشخص نیست.

سرمربی یووه در ادامه‌ صحبت‌های خود اظهار کرد: یوونتوس به خاطر شخصیت بازیکنان خود به پیروزی می‌رسد و حریفان را یکی پس از دیگری پشت سر می‌گذارد. بازیکنان ما از نظر انگیزشی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارند و آمادگی بدنی آنها هم بسیار خوب است. چنین توانایی‌هایی باعث می‌شود حریفان، برابر ما تسلیم شوند. خوشحالم که بازیکنان از نظر بدنی در وضعیت خوبی قرار دارند و آماده‌اند که در هر نقطه از زمین حضور داشته باشند.

یوونتوس با پیروزی که در این دیدار به دست آورد با ۴۰ امتیاز به یکه‌تازی خود در جدول رده بندی ادامه داد. یوونتوس از ۱۴ بازی خود در فصل جاری توانتسه ۱۳ پیروزی و تنها یک تساوی کسب کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار