• کد خبر:۸۹۸۷۰
سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: داور بازی باعث شد که بازیکنان هر دو تیم عصبانی شوند!
به گزارش"دی اسپورت"، نادر دست نشان بعد از تساوی ۲ بر ۲ مقابل شهرداری تبریز گفت:  بازی خوبی بود شهرداری با چنگ و دندان تلاش کرد و انتحاری بازی کرد. به سرمربی شهرداری تبریک می‌گویم آنها بازی یکدستی را ارایه کرد. با این حال بازی تحت یکسری مسایل بود که هر دو تیم عصبی شده بودند. شهرداری دو بار در این مسابقه جلو افتاد ولی به دلیل همین عصبیت ما هم ۲ گل به حریف زدیم. بازیکنان ما امروز نتوانستند در حد تیم خودمان بازی کنند و فقط و فقط به دلیل عصبانیت بازیکنانم بود. هرچه تلاش کردم قبل و در حین بازی این عصبیت را کنترل کنم نشد. بین دو نیمه مدام به بازیکنانم گفتم به  داور بازی کاری نداشته باشید و فقط بازی خودتان را انجام بدهید و اصلا نتوانستم صحبت فنی انجام بدهم.

وی در مورد داوری مسابقه و واژه‌ای که او نسبت به دست نشان به کار برد گفت: نمی‌دانم صالحی داور باشخصیتی است که چند سال او را می‌شناسم اما نمی‌دانم چه اتفاقی برایش امروز رخ داده که اینگونه قضاوت کرد. واژه‌ای که داور به کار برد به مذاق فرهنگ خوش نیامد. خیلی چیزها باید بگویم اما نمی‌گویم. قرار نیست که وقتی فردی با تیم پاکدشت قرارداد دارد همه تیم‌ها را تمسخر کند اما چیزی در مورد این تیم نمی گوید. الان هر حرفی بزنم متاسفانه برنامه لیگ یک اجبارا به سمت برخی تیم‌ها شده است!  می‌خواهید داوران را علیه تیم من بکنید!  هرچند نوع برخورد داور و حرف زدنش با هر دو تیم به خصوص تیم ما خوب نبود. 

دست نشان تصریح کرد: وضعیت ورزشگاه را می‌بینید! گلی که ما زدیم را همه قبول داشتند که آفساید نبود اما افساید اعلام شد. یا پنالتی که به ضرر ما گرفته شد. در نیمه دوم همان صحنه پنالتی برای ما اتفاق رخ داد اما کمک داور اعلام کرد من نمی‌توانم اعلام پنالتی کنم! مگر او داور نیست؟! اگر ندیده که بگوید ندیده‌ام. این مسایل بازیکن را عصبی می‌کند. بازیکن انسان است. 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار