• کد خبر:۸۹۸۷۶
مسئول برگزاری مسابقات ؛تیمی در مسابقات شرکت نکند جریمه و محروم‌ می شود

هشدار فراهانی به تیمهای دسته سومی

مسئول کمیته مسابقات لیگ دسته سوم نسبت به عدم حضور برخی تیم ها در هفته های پایانی لیگ برابر حریفان واکنش نشان داده و تاکید کرد در صورتیکه تیمی برابر حریف خود حاضر نشود جریمه و محرومیت خواهد شد. ۶۹۳
فراهانی : تیمی در مسابقات شرکت نکند جریمه و محروم‌ می شود
به گزارش «دی اسپورت»؛ امیرحسین فراهانی در خصوص عدم حضور تیم ها در هفته های پایانی و همچنین نامه باشگاه فجرشهید کاظمی البرز که گفته می شود مقابل کاویان نقده حضور نخواهد یافت اظهار داشت : به دلیل تاثیر گذاری نتیجه دیدار فوق در صعود و سقوط تیم‌های گروه سوم، تیم فجرشهید کاظمی البرز موظف به حضور در این دیدار می باشد در غیر اینصورت پرونده دیدار فوق جهت بررسی به کمیته انضباطی و اخلاق فدراسیون ارسال می گردد.

لازم به ذکر است روز ۱۳۹۷/۹/۱۳ تمام شرایط برای برگزاری بازی در شهر نقده آماده خواهد بود و این مسابقه به هیچ عنوان لغو نخواهد شد.

فراهانی اعلام کرد قطعا با اینگونه موارد برخورد قانونی خواهد شد به طوری که در فصل گذشته تیم های آرش ری، امید حسن آباد، شهید باقری گویم فارس بخاطر عدم حضور در یک دیدار تاثیر گذار به مبلغ بیست میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شدند و هنوز پرونده آنها در کمیته اخلاق مطروحه می باشد.
همچنین برای فعالیت مدیران این تیم ها در فصل های آتی مسابقات محرومیت در نظر گرفته خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار