• کد خبر:۸۹۸۸۰
سرمربی ذوب و فلزات بهار گفت : امیدواریم که در هفته های آخر مرحله اول شاهد فوتبال پاک از سوی تیم ها باشیم و نتایج داخل زمین رقم بخورد.
به گزارش"دی اسپورت"، سجاد جعفری سرمربی تیم ذوب فلزات در مورد نتایج اخیر این تیم در گفتگویی اظهار داشت : در بازی با شهاب تهران فقط برای 3 امتیاز به میدان رفتیم و توانستیم با همدلی بازیکنان و بازی هوشمندانه برد ارزشمندی را کسب کنیم.

او ادامه داد : چهار گل زدیم و چندین گل نزدیم و از آنجایی که تیم ما روی زمین فوتبال بازی می کند در این بازی و با توجه به وضعیت مساعد زمین بازی چشم نوازی به نمایش گذاشتیم وخدا را شکر که به 3 امتیاز بازی دست پیدا کردیم.

جعفری افزود : ما در بازی آینده خود برای برد به میدان خواهیم رفت و کاری به نتایج سایر تیم ها نخواهیم داشت و امیدواریم در نهایت جواب تلاش هایمان را گرفته و به دور بعد صعود کنیم.

سرمربی ذوب و فلزات بیان داشت : متاسفانه در بازی با کاویان نقده چهار مهره کلیدی و تاثیر گذار خود من جمله میثم مرادی کاپیتان خود را در اختیار نداشتیم و مجبور شدیم در نقده از جوانان خود به کار ببریم که با اضافه شدن این بازیکنان در بازی با شهاب به فرم عادی و ایده آل خود رسیدیم.

وی اضافه کرد : از بازیکنانم کمال تشکر را دارم که با همدلی و رفاقتی که دارند با وجود کاستی ها تمام تلاش خودشان را تا به اینجای فصل انجام داده اند.و همچنین از مدیر عامل و سرپرست زحمت کش نهایت تشکر را دارم.

ایشان در پایان گفت : امیدوارم که در هفته های آخر شاهد فوتبال پاک باشیم که نتیجه آن در زمین رقم بخورد و منتهی به صعود تیم ما باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار