• کد خبر:۸۹۸۹۷
اسامی داوران هفته دوازدهم لیگ دسته سوم مشخص شد ۱۰۰۴
به گزارش"دی اسپورت"، اسامی داوران به شرح زیر است :

سه شنبه ۱۳ آذرماه ۹۷

آریا سنگسر سمنان - شهرداری فریدونکنار - ساعت ۱۴ - ورزشگاه آزادی مهدیشهر

محمود اصغری - علیرضا صیاد - مسعود دهقان

سرخپوشان سهند تهران - شاه جهان اسفراین - ساعت ۱۴ - ورزشگاه غدیر

حجت قیانوری - ابوالفضل بیات - میثم ترک جوکار

مقاومت البرز - مقاومت نوین تهران - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شریعتی کرج

حسین بوجاری - احمد رفیعی - محمود ذوالفقاری

آلتون تهران - صنعت مشهد - ساعت ۱۴ - ورزشگاه کشوری تهران

مجتبی جان قربان - مرتضی رجال زاده - حامد شریفیان - ناظر داوری : فرشید افشار

ستاره کاسپین بابل - دارایی بندگز - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهدا سیمرغ

هادی صحرایی - فرزاد ولی ابرقویی - محمد حمزه ای - ناظر داوری : بابک وسیله بر

استقلال شوش - خورشیدمهر قروه - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه تختی شوش

حمزه اسدی زاد - امین کرمی - امیر امیری

تربیت سقز - سولدوز نقده - ساعت ۱۴:۱۵ - استادیوم کاوه سقز

سیدرحیم حسینی - جلیل بنی هاشم - حجت حیدری فر

گرین کشاورز نهاوند - شهیدکلهر شهریار - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه علیمرادیان نهاوند

نجات شهاوند - کوروش صارمی - فرزین بایزیدی

شهاب تهران - استقلال ملاثانی - ساعت ۱۴:۱۵ - استادیوم شهیدفراهانی

محمد رامیان - متین قیدی - عارف شبان

کاویان نقده - فجرشهید کاظمی البرز - ساعت ۱۴:۱۵ -ورزشگاه تختی نقده

ادریس ظفری - محسن مشاکی - هیوا نوجوان

چهارشنبه ۱۴ آذرماه ۹۷

دُره ۱۹۹۸ - شهرداری آستارا - ساعت ۱۴ - ورزشگاه غدیر 

محمد رجبی - مصطفی بابایی - محمد راستی

برق آراء البرز - آرش ری - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شریعتی کرج

ابوالفضل حسینی - محمدرضا اسدی - امید کمی

مبل محتشم تبریز - ایرانخودرو گرمی - ساعت ۱۴ - استادیوم پارک صنعت

اکبر اکبری - سجاد عباسی - یونس طارمی

شهرداری نوشهر - سرخپوشان تبریز - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهدای نوشهر

پژمان قرائیان - منصور معصومی - محمد حمیدی

داماش تهران - شهدای ماکران - ساعت ۱۴ - ورزشگاه هرندی تهران

احسان طاهرخانی - مهدی یوسف زاده - مهدی نگرانی

آریا مینو خرمدره - سفیرنوین آبیک - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهیدخرمی خرمدره

امین نعمت زاده - امین عمویی - علیرضا بختیاری

استقلال لطیفی لارستان - کیشوند جوان کیش - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه تختی لارستان

علی عنبریان - شهرخ دانشور - عزیز خون جوزن - ناظر داوری : سعید بطحایی

شهدای کوشک بیدک - شهدای بافق یزد - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه دستغیب شیراز

روح الله قربانیان - هارون چوپان زاده - محسن لیراوی

فجر رفسنجان - وحدت زاهدان - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهدای مس کرمان

عباس کارگر - حامد اقبال - احمد نیکوبخت

خلیج فارس میناب - ذوافقار کاشان - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهیدامینی میناب

معین ایزدی - علیرضا برزگر زاده - محمد نجمی زاده - ناظر داوری : قاسم واحدی

شهدای دهنو آران و بیدگل - فولاد بردسیر کرمان - ساعت ۱۴:۱۵

وحید زمانی - مسلم شاهقلیان - مجید عالی پور - ناظر داوری : ایرج نظری

جنوب باغملک - شاهین لردگان - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی باغملک

سجاد یاری - علی معصومی نژاد - رضا اردان

ابوذر باشت - بهزیستی لرستان - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی باشت

محمدعلی صلاحی - پیام نصیری - حسین بهوندی

شاهین بندرعامری - شهدای چوار۶۵ ایلام - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر

حمید عبدالهی - یاسر جهانبازی - محسن عباسی - ناظر داوری : روح الله ارشادی

منصور ساوه - استقلال ماهشهر - ساعت ۱۴:۳۰ - استادیوم شهیدچمران ساوه

میثم آخوندی - سعید محمدی - مجتبی قاسمی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار