• کد خبر:۸۹۸۹۸
با اعلام رای کمیته انضباطی؛

فولادی ها برنده دربی جنجالی اهواز شدند

کمیته انضباطی رای خود را در خصوص پرونده مطروحه دربی جنجالی اهواز صادر کرد. ۸۸۰
به گزارش"دی اسپورت"، کمیته انضباطی رای خود را پس از بررسی مستندات و گزارش داوران و ناظران بازی در خصوص پرونده مطروحه دربی جنجالی اهواز صادر کرد بر اساس رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال :

نتیجه دیدار فوق که از دقیقه ۸۵ به دلیل درگیری تماشاگران و بازیکنان به حالت نیمه تمام ماند پس از بررسی های لازم و مستندات موجود سه بر صفر به نفع تیم‌ فولادنوین اهواز اعلام می شود.

علی خوش ذات سرمربی استقلال اهواز به دلیل اعتراضات مکرر و ورود به زمین مسابقه که منجر به اخراج وی شد و تحریک تماشاگران در جایگاه که سبب درگیری تماشاگران دو تیم شد و این جنجال به داخل زمین سرایت نمود و سبب تعطیلی مسابقه شد در حالیکه در نیمه دوم با نتیجه صفر بر صفر مساوی بود گزارش ناظر بازی به صراحت اقدامات این مربی را مسبب نهایی این اتفاقات و تعطیلی مسابقه قلمداد نمود وی طبق ماده ۵۴ مقررات انضباطی به چهارجلسه محرومیت از همراهی تیم و به پرداخت ۱ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین تیم استقلال اهواز به دلیل ورود تماشاگرانش به زمین مسابقه و درگیری با بازیکنان حریف طبق ماده ۶۱ و ۸۹ مقررات انضباطی به پرداخت ۳ میلیون تومان محکوم شد.

تیم فولادنوین اهواز نیز به دلیل ورود تماشاگرانش به زمین و درگیری با تیم مقابل طبق ماده ۸۹ مقررات انضباطی به پرداخت ۲ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شدند.

شایان ذکر است آرای جرایم نقدی قطعی و آراء در خصوص نتیجه و محرومیت ها قابل تجدید نظر نزد این کمیته و کمیته استیناف فدراسیون فوتبال می باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار