• کد خبر:۸۹۹۰۵
دی اسپورت:لوکا مودریچ هافبک 33 ساله کروات رئال مادرید که در سال جاری با رئال مادرید موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شده و با تیم ملی کرواسی به فینال جام جهانی هم رسید، به عنوان برنده جایزه توپ طلا برگزیده شد. ۱۲۰
به گزارش"دی اسپورت":لوکا مودریچ هافبک 33 ساله کروات رئال مادرید که در سال جاری با رئال مادرید موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شده و با تیم ملی کرواسی به فینال جام جهانی هم رسید، به عنوان برنده جایزه توپ طلا برگزیده شد.

لوکا مودریچ بعد از انتخاب شدن به عنوان برنده جایزه توپ طلا گفت: بردن این جایزه یک احساس منحصر به فرد است و من بسیار و افتخار می کنم. توصیف احساسی که در حال حاضر دارم بسیار دشوار است و من باید از همه افرادی که زمینه حضور من در این مراسم را فراهم کردند تشکر کنم.

من می خواهم از دوستان و مربیانم در رئال مادرید و کرواسی قدردانی کنم. همسر و فرزندانم شخصیت من را ساخته و برای حضور در عرصه حرفه ای در همه ابعاد آماده می سازند.

وقتی کوچک تر بودم رویای من این بود که برای یک باشگاه بزرگ بازی کنم و این جایزه را برنده شوم. حالا من واقعا افتخار می کنم و از اینکه این جایزه را به دست آوردم بسیار خوشحالم.

رده بندی 5 بازیکن اول به شرح زیر است؛

لوکا مودریچ (کرواسی، رئال مادرید) 753 امتیاز

کریستیانو رونالدو (پرتغال، رئال مادرید و یوونتوس) 478 امتیاز

آنتوان گریزمان (فرانسه، اتلتیکو مادرید) 414 امتیاز

کیلیان امباپه (فرانسه، پاری سن ژرمن) 347 امتیاز

لیونل مسی (آرژانتین، بارسلونا) 280 امتیاز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار