• کد خبر:۸۹۹۱۸
دی اسپورت:لوکا مودریچ کسب مهمترین جایزه انفرادی دنیای فوتبال را فراتر از رؤیاهای دوران کودکی‌اش توصیف کرد.
به گزارش" دی اسپورت":لوکا مودریچ کسب مهمترین جایزه انفرادی دنیای فوتبال را فراتر از رؤیاهای دوران کودکی‌اش توصیف کرد.
 سرانجام اتفاقی که پیش بینی می‌شد رخ داد و لوکا مودریچ جایزه بهترین بازیکن فوتبال جهان در سال 2018 را از نشریه فرانس فوتبال گرفت و به سلطه 10 ساله لیونل مسی و کریستیانو رونالدو برای تصاحب توپ طلا پایان داد.

هافبک کروات رئال مادرید که در سال جاری نه تنها با رئال مادرید قهرمان لیگ قهرمانان و با تیم ملی کرواسی نایب قهرمان جام جهانی 2018 شد، افتخارات دیگری مانند جایزه توپ طلای جام جهانی 2018، جایزه بازیکن سال یوفا، جایزه بهترین بازیکن فیفا (The Best) و بهترین بازیکن فوتبال کرواسی را هم از آن خود کرده بود.

او پس از کسب جایزه‌اش گفت: من مایلم از تمامی هم‌تیمی‌هایم و سرمربیانم در رئال مادرید و تیم ملی کرواسی تشکر کنم. می‌خواهم از تمام آنهایی که به من رأی دادند و همچنین از خانواده‌ام به خاطر حمایت‌های‌شان تشکر کنم به خصوص همسر و فرزندانم که همیشه و از همه لحاظ پشتیبان من و مسبب موفقیت‌هایم به یک عنوان یک بازیکن حرفه‌ای بوده‌اند.

مودریچ ادامه داد: در کودکی رؤیای من بازی برای یک باشگاه بزرگ و بردن جام بود اما بردن توپ طلا برایم چیزی فراتر از یک رؤیای کودکانه بود. من واقعاً احساس افتخار و غرور می‌کنم که امشب در جمع نام‌های بزرگی قرار گرفتم که این جایزه را برده‌اند. این باور نکردنی است، نه فقط به خاطر اینکه بعد از کریستیانو و مسی این جایزه را می‌برم بلکه به خاطر آنکه برای بردن آن رقبای با استعدادی داشتم. با این حال اینکه توپ طلا به من رسید نشان می‌دهد که من کارهای خاصی انجام داده‌ام.

هافبک سابق تاتنهام تأکید کرد: احساسی دارم که بی‌نظیر است. من خوشحالم و در عین حال و پر از غرور و احساس افتخار. احساساتی که الان دارم، توصیف‌شان سخت است اما من می‌خواهم از همه آنهایی که اجازه دادند من امشب در این مراسم حضور داشته باشم، تشکر کنم. سال 2018 برای من سالی خارق‌العاده بود که در آن تمام رؤیاهایم محقق شد. بهترین بازیکن دنیا شدن هرگز کار آسانی نیست.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار