• کد خبر:۸۹۹۲۸
به هیچ وجه تحت فشار نیستم؛

مهابادی : پنالتی ایمان موسوی کارمان را خراب کرد

در هفته پانزدهم رقابت های لیگ دسته اول دو تیم بادران و شهرداری ماهشهر به مصاف هم رفتند که در این دیدار بادرانی ها موفق شدند با نتیجه سه بر دو تیم فوتبال شهرداری ماهشهر را شکست دهند .
به گزارش"دی اسپورت"،  در رابطه با همین بازی با داود مهابادی مربی زحمتکش شهردارماهشهر گفتگو کردیم  و نظر او را در ارتباط با این بازی جویا شدیم .او در ارتباط  با این بازی گفت : دو تن از بازیکنان اصلی خط میانه را به  علت 4 کارته بودن دراختیار نداشتیم و همچنین ایمان شوریابی هم به دلیل کسالتی که  درست قبل از شروع بازی دچارش شد قادر به بازی کردن نبود و بالاجبار مجبورشدیم در نیمه اول او را تعویض کنیم و عملا دست ما در خط میانی کاملا بسته  شد.  شاید اگرهرسه غیبت ما در خط میانی نبود چنین فشاری متحمل نمی شدیم.

او در ادامه افزود :‌ علارغم اینکه ما بادران را آنالیز کرده بودیم و روی ضربات ایستگاهی در طول هفته بسیار وقت گذاشتیم ، در دقیقه 20 گل اول را روی یک ضربه ایستگاهی دریافت کردیم ودرادامه  ما به یک پنالتی دست پیدا کردیم که متاسفانه ایمان موسوی نتوانست به گل تبدیل کند و  بعد از این درعرض 5 دقیقه  دوبار دیگر دروازه مان در همان نیمه اول باز شد. یکی روی  ضربه کرنر و گل دیگر هم  روی یک شوت استثنایی به دست آمد»

مدافع اسبق تیم فوتبال استقلال و ذوب آهن  و سرمربی فعلی شهرداری ماهشهر در ادامه  گفت:« ما  در نیمه دوم تهاجمی تر کار کردیم و قبل از دقیقه 86 که به گل اول برسیم فرصت های زیادی را از دست دادیم. من مطمئن هستم اگر بازی 5 دقیقه دیگر ادامه داشت ما به گل سوم نیز می رسیدیم اما اعتقاد دارم اگر ضربه پنالتی ما تبدیل به گل می شد روند بازی شکل دیگری پیدا می کرد.

او در باره بازی بعد مقابل گل گهر سیرجان نیز گفت:« ما با احترامی که برای این تیم قائل هستیم  باید این بازی  را ببریم. با توجه به اینکه در خانه خودمان بازی می کنیم.

مهابادی  درارتباط با شایعاتی که مبنی  بر این که او از طرف مدیر عامل باشگاه تحت فشار قرار دارد نیز عنوان کرد: « به هیچ وجه این صحبت  ها در تیم مطرح نیست و ما با مدیرعامل تیم قبل از شروع لیگ قراری گذاشتیم که تیم را درمیانه های جدول نگه داریم. من مطمئنم که درپایان لیگ با کمک همه عوامل وهواداران به این  مهم دست می یابیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها