• کد خبر:۸۹۹۵۲
در بازی این هفته ملوان – شاهین شهرداری بوشهر که با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت بازی دانیال ماهینی در برابر همشهریانش در نوع خود جالب بود.

http://dsport.ir/files/fa/news/1397/9/12/7736_667.jpg

به گزارش «دی اسپورت»؛ دانیال که برای گذراندن دوران خدمت به تیم ملوان ملحق شده روزهای سختی را در انزلی می گذراند به این خاطر که تیم قعرنشین است و انگیزه اش از صعود به لیگ برتر به ماندن در جدول بازی ها کاهش پیدا کرده است.

 

اما همشهری های دانیال یعنی تیم شاهین شهرداری بوشهر در صدر قرار دارند. آنها با مربیگری محمود فکری مدعی صعود به لیگ برتر هستند و در مصاف با ملوان هم تلاش مجدانه یک امتیاز گرفتند تا دست پر به بوشهر برگردند.  هر چند ملوان دراین بازی از روی نقطه پنالتی می توانست به گل برسد که ضربه بازیکن این تیم توسط دروازه بان شاهین شهرداری بوشهر دفع شد.

 

دانیال ماهینی از جمله بازیکنانی بود که در دیگر تیم بوشهری یعنی ایرانجوان توپ می زد و به لطف درخشش در ترکیب این تیم به استقلال خوزستان پیوست. او بعد از قهرمانی با استقلال خوزستان به اردوی تیم ملی هم دعوت شد اما حضور دوباره اش در این تیم با خاطرات خوشی همراه نبود و در سایپا هم روزهای خوبی نداشت. همان طور که اینروزها درملوان از نظر تیمی شرایط خوبی ندارد.


http://dsport.ir/files/fa/news/1397/9/12/7757_936.jpg

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها