• کد خبر:۸۹۹۶۸
مرتضی یکه بعد از بازی فجرسپاسی که با تنش‌های فراوانی همراه بود در تمرینات گل گهر حضور نداشته تا ابهامات بیشتری در اطراف این تیم به وجود بیاید.
به گزارش"دی اسپورت" و به نقل از رسانه محلی کرمان ساکر ، روز یکشنبه تیم گل گهر سیرجان نتوانست سه امتیاز حساس خانگی را به حساب خود واریز کند و برای چهارمین هفته متوالی به مساوی رضایت داد. هواداران گل گهر اما به صبوری خود در مقابل نتایج ضعیف تیمشان پایان دادند و شعارهای اعتراض آمیز آنها منجر به واکنش تند مرتضی یکه، دستیار اول وینگو بگوویچ شد. اما این تساوی ترکش‌های بیشتری را نیز به دنبال داشت و محمد جواهری با حالتی شبیه به قهر از بازیکنان گل گهر در رختکن خداحافظی کرد و هنوز در باشگاه حضور پیدا نکرده است تا تیم وینگو بگوویچ روزهای ناآرامی را سپری کند.

اما غیبت‌ها در گل گهر تنها به مدیرعامل باشگاه خلاصه نمی‌شود و مرتضی یکه هم در دو روز اخیر در تمرینات تیمش غایب بوده و شایعاتی در خصوص احتمال قطع همکاری دستیار اول بگوویچ با گل گهر به وجود آمده که اختلاف شدیدی هم با حمزه مظفری پیدا کرده بود.

یکه البته روز گذشته با عذرخواهی به خاطر رفتاری که در مقابل اعتراض هواداران گل گهر داشت اعلام کرد خبر بیماری یکی از اعضای خانواده‌اش پیش از بازی به او رسیده و به همین دلیل شرایط روحی مناسبی نداشت و حالا مسئولان گل گهر، دلیل غیبت یکه را رسیدگی به مشکل خانوادگی‌اش می‌دانند.

باید دید آیا غیبت‌های یکه ادامه دار خواهد بود و او به نوعی بازنده جدال با مظفری خواهد شد یا اینکه دستیار مورد اعتماد وینگو به سیرجان باز خواهد گشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار